چاق ترین میمونی که تا به حال دیده اید + عکس

چاق ترین میمونی که تا به حال دیده اید + عکس

چاق ترین میمونی که تا به حال دیده اید +عکس

 

تصاویری از شکم گنده ترین و چاق ترین میمون دنیا را در این قست از فراناز  آورده ایم.با ما در ادامه همراه باشید.

 

یک میمون چاق در تایلند، که به خاطر پرخوری از غذاهایی که توریستها برایش می انداختند به دو برابر وزن نرمالش رسیده است، به یک کمپ چاقی فرستاده می شود.

 

این میمون که با دم دراز 15 کیلویی لقب “عمو چاقه” به خود گرفته است با خربزه شیرین، کوکتل های شیری، ذرت و رشته فرنگی تغذیه شده که گردشگران از یک بازار آبی شناور در بانکوک به او داده اند.

 

شکم این میمون خیلی بزرگ شد تا اینکه مسئولان حیات وحش، که توسط افراد محلی نگران از این قضیه مطلع شده بودند، هفته پیش وی را یافتند.

 

عمو چاقه نجات یافت و برای چک سلامتیش به “کمپ چاقی” برده شد تا تلاش شود که وزنش به حدود 8 کیلوگرم رسانده شود که برای گونه او وزن نرمالی محسوب می شود.

 

گروه حفاظت از میمون سانان که با عنوان “دوستداران میمونها” شناخته می شود امروز گفت که “عمو” بدحال نیست فقط چاق است و خواستار این شدند که به پیش دوستانش برگردد.چاق ترین میمونی که تا به حال دیده اید + عکس

 

یکی از سازماندهندگان به نام Kawinoat MongKholtechaphat گفت که: “عمو به این خاطر چاق شده بود که هر چیزی که افراد به او داده بودند را خورده است.

 

“او بدحال نیست، فقط نیاز به کمک دارد. او خوردن را دوست دارد و بازدیدکنندگان و گردشگران بسیاری هستند که در تمام طول روز به او غذا می دهند.”

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی