چاق شدن این کودک به خاطر پدرش + عکس

چاق شدن این کودک به خاطر پدرش + عکس

چاق شدن این کودک به خاطر پدرش + عکس

 

کار فداکارانه پسر بچه 10 ساله برای نجات جان پدرش سوزه رسانه ها شد و مردم را تحت تاثیر قرار داد . این پسر بچه 10 ساله برای نجات جان پدرش باید طی مدت کوتاهی چاق شده و 15 کیلو وزن اضافه کند.

خبرهاي مختلف و عجيبي از يک پسر بچه 10 ساله چيني در رسانه هاي مختلف منتشر شد که توانست با واکنش هاي مختلفي روبرو شود .

پسر بچه 10 ساله چيني به نام لو زيکوان از منطقه شين شيانگ، اين روزها در حال پرخوري و رو به افزايش وزن است که در طي تحقيق هاي انجام شده، علت عجيب و شوکه کننده آن منتشر شد که قابل ستايش است. از قرار معلوم پدر لو، 7 سال گذشته مبتلا به سرطان خون مي شود که با دارو مورد درمان قرار گرفت و بهبود يافت.چاق شدن این کودک به خاطر پدرش + عکس

اما با اين حال اين بيماري مجددا در اوت سال گذشته ميلادي، در بدن وي ظاهر شد که به شدت در حال تضعيف بدن وي بود که به گفته پزشکان، تنها راه درمان وي پيوند مغز استخوان است که بعد از اين راه درمان، اعضاي خانواده وي مورد آزمايش هاي متعددي قرار گرفتند تا اهدا کننده را برگزينند.چاق شدن این کودک به خاطر پدرش + عکس

با اين حال تنها شخصي که نتايج آن براي پيوند قابل قبول بود، لو 10 ساله بود که وي از همان ابتدا با پيوند هيچ مشکلي نداشت و تنها يک مسئله وجود داشت و آن هم اين بود که لو تنها 30 کيلو گرم وزن داشت و پزشکان به خانواده وي اعلام کردند که لو مي بايست 15 کيلوگرم اضافه وزن بدست آورد تا بتوانند پيوند مغز استخوان را انجام دهند.

به همين دليل لو 10 ساله از همان زمان شروع به پرخوري و چاق شدن کرد تا بتواند جان پدرش را از اين مشکل کشنده نجات دهد. از اين رو وي روزانه 5 وعده غذاي چرب مي خورد تا چاق شود و اين قطعا هزينه زيادي را شامل مي شود که براي خانواده فقير وي کمي سخت و دشوار مي باشد تا بتوانند گوشت و مواد مغذي چرب را براي وي فراهم سازند.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
مشاهده بیشتر