حواشی کشف حجاب نگار جواهریان در کانادا + عکس

حواشی کشف حجاب نگار جواهریان در کانادا + عکس

حواشی کشف حجاب نگار جواهریان در کانادا + عکس

 

به گزارش فراناز صبح امروز عکسی از “رامبد جوان” و همسرش “نگار جواهریان” در کانادا منتشر شده که با واکنش های زیادی همراه بوده است.

جالب است حضور رامبد و نگار در کانادا برای تولد فرزندشان در چند روز اخیر حواشی زیادی را به همراه داشته است. این ماجرا در فضای مجازی داغ شد اما منجر به پاسخگویی از سوی رامبد جوان و همسرش نشد!

امیرمهدی ژوله و سوسن پرور از چهره‌هایی بودند که از اقدام رامبد جوان برای تولد فرزندش در کانادا حمایت کردند.

 

تولد فرزند نیم میلیارد آب میخوره

برای اینکه بفهمیم هزینه تولد یک فرزند در شهر تورنتو محل سکونت رامبد چقدر است با یک از موسسات مهاجرتی مشهور تماس گرفتیتم :

اولین هزینه، حق مشاوره مؤسسه است که به دلار دریافت می‌شود؛ پنج هزار دلار کانادا، چیزی حدود 50 میلیون تومان. هر بلیت اکونومی پرواز تهران – تورنتو و برعکس، بین 12 تا 60 میلیون تومان است که ما میانگین آن را 25 میلیون تومان در نظر گرفتیم.

بنابراین چهار بلیت پرواز برای رفت و برگشت دو نفر، به طور میانگین 100 میلیون تومان آب می‌ خورد. طبق اعلام این مؤسسه مهاجرتی، هزینه تولد فرزند در تورنتو بین 12 تا 15 هزار دلار کاناداست که حدود 120 تا 150 میلیون تومان می‌ شود.

رامبد و همسرش برای استفاده از هزینه بیمه مجبورند سه ماه در این کشور اقامت داشته باشند و گرنه تاز نمی توانند از امکانات بیمه بیمارستان استفاده کنند.حواشی کشف حجاب نگار جواهریان در کانادا + عکس

 

*هزینه سه ماه اقامت در یک آپارتمان معمولی مبله در این شهر، به طور میانگین ماهی سه هزار دلار کاناداست که در مجموع 9 هزار دلار یعنی 90 میلیون تومان می‌ شود.

*هزینه خوردو خوراک و حمل‌ و نقل یک خانواده دونفره با فرزند در این شهر، ماهی چهار هزار دلار کاناداست؛ با احتساب یک زندگی عادی، نه ولخرج و نه صرفه‌ جویانه؛ بنابراین سه ماه اقامت در این شهر برای رامبد 120 میلیون تومان هزینه دارد.

“خلاصه آن که تولد فرزند این سینماگر در کانادا، برای رامبد در مجموع بین 480 تا 510 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.”

البته ذکر این نکته ضروری است که هزینه‌ های بیمارستانی بدون بیمه در این شهر بالاست و در صورتی که به هر دلیلی اقامت بیش از حد معمول لازم باشد، طبعاً به طور چشمگیری هزینه‌ ها بیشتر می‌ شود.

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما