کمپین بازاریابی پیامکی خودتو اینجوری راه بنداز! + 10 تکنیک طلایی

کمپین بازاریابی پیامکی خودتو اینجوری راه بنداز! + 10 تکنیک طلایی

کمپین بازاریابی پیامکی خودتو اینجوری راه بنداز! +10 تکنیک طلایی

یکی از ساده ترین راه های ارتباطی و تبلیغاتی، راه اندازی کمپین بازاریابی پیامکی است. در دنیای امروز و پیشرفت تکنولوژی 98 درصد افراد گوشی دارند و روزانه وقت زیادی را برای انجام کارها با گوشی سپری می کنند.

 

برای همین به محض دریافت پیامک از طریق کمپین بازاریابی پیامکی آن را باز می کنند می خوانند و در صورت کاربردی بودن آن پیامک را ذخیره می کنند. اگر بازاریابی پیامکی به صورت درست و استراتژی اصولی انجام شود؛ قطعاً تاثیر بسزایی در جذب مشتری و افزایش درآمد و همچنین حفظ مشتریان خواهد داشت.

 

در ادامه با ما همراه باشید تا ترفندهای موثر برای کمپین بازاریابی پیامکی را از سامانه پیامکی به شما معرفی کنیم.

 

کمپین بازاریابی پیامکی چیست؟

ارسال پیامک یکی از روش های موثر در بازاریابی است که این فرصت را برای کسب و کار ایجاد می کند تا با ارسال پیامک به معرفی برند، محصول، خدمات و ارائه پیشنهاد و تخفیف و… درباره کسب و کار خود بپردازید و افراد را ترغیب به خرید کنند.

 

هدف از انجام کمپین بازاریابی پیامک، ایجاد ارتباط و تعامل با مشتری برای جذب مشتری جدید و حفظ مشتری قدیمی برای افزایش درآمد ، برند سازی است.

 

اهمیت کمپین بازاریابی پیامکی

شاید با خود فکر کنید با وجود شبکه های اجتماعی، بازایابی پیامکی از طریق راه اندازی یک پنل پیامکی مخابرات دیگر روش تبلیغاتی موثر نیست. این فکر کاملا اشتباه است. با وجود تغییراتی که در روش های دیجیتال مارکتینگ ایجاد شده ارسال پیامک بخشی موثر و تاثیرگذار برای بازاریابی می باشد.

 

بازاریابی پیامکی به دلیل برقراری تعامل با مشتری و حفظ ارتباط از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. مزایای استفاده از پنل پیامک برای ارسال پیامک انبوه اهمیت بازاریابی پیامکی را برای کسب و کارها افزایش می دهد.

 

در ضمن در این روش پیام و متن تبلیغاتی شما به صورت تک به تک برای همه افراد ارسال میشود از این بابت که افراد پیغام شما را می بینند مطلع خواهید شد.

 

ترفند های کمپین بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی را می توانید برای همه کسب و کارهای بزرگ و کوچک انجام دهید. و اگر ارسال پیامک را به روش اصولی و با نکاتی انجام دهید نتیجه مطلوبی دریافت خواهید کرد. در این قسمت ترفندهایی برای انجام بازاریابی پیامکی به شما ارائه می دهیم.

 

ترفندتوضیح
شناخت مخاطباناولین و مهم ترین قدم در بازاریابی پیامکی، شناخت مخاطبان است. شما باید بدانید که مخاطبان شما چه کسانی هستند، چه نیازها و خواسته هایی دارند و به چه چیزهایی علاقه مند هستند. با شناخت مخاطبان خود می توانید پیامک های هدفمندتری ارسال کنید که احتمال بازخورد مثبت بیشتری دارند.
متن پیامکمتن پیامک باید کوتاه، مختصر و مفید باشد. مخاطبان شما زمان کمی برای خواندن پیامک های شما دارند، بنابراین باید پیام خود را به گونه ای بیان کنید که به سرعت قابل فهم باشد. همچنین، از استفاده از کلمات کلیدی و اصطلاحات تخصصی خودداری کنید.
کال تو اکشندر پایان پیامک خود، یک کال تو اکشن مشخص کنید. به مخاطبان خود بگویید که چه کاری می خواهید انجام دهند، مانند خرید یک محصول، ثبت نام در یک دوره آموزشی یا بازدید از وب سایت شما.
زمان ارسالزمان ارسال پیامک نیز بسیار مهم است. ارسال پیامک در زمان نامناسب می تواند باعث شود که مخاطبان شما آن را مزاحم تلقی کنند. سعی کنید پیامک های خود را در ساعاتی ارسال کنید که مخاطبان شما احتمال بیشتری دارد که آن ها را ببینند و باز کنند.
ابزارها و پلتفرم هااستفاده از ابزارها و پلتفرم های مناسب بازاریابی پیامکی می تواند به شما کمک کند تا پیامک های خود را به طور موثرتری ارسال کنید و نتایج بهتری کسب کنید.
تجزیه و تحلیل نتایجپس از ارسال پیامک، نتایج را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید که پیامک های شما چه تأثیری داشته اند. این کار به شما کمک می کند تا در آینده پیامک های بهتری ارسال کنید.

 

آشنایی با قوانین بازاریابی پیامکی

در هنگام ارسال انواع پیامک از جمله ارسال پیامک منطقه ای باید با قوانین آن آشنایی داشته باشید و مهم ترین قانونی که برای ارسال پیامک باید بدانید؛ این است که فقط برای مخاطبینی پیامک تبلیغاتی ارسال کنید که در خبرنامه پیامکی شما اعلام رضایت برای دریافت پیامک کردند.

 

کمپین بازاریابی پیامکی خودتو اینجوری راه بنداز! + 10 تکنیک طلایی

 

پیامک کوتاه و جذاب بنویسید

بهتر است پیامک را کوتاه ارسال کنید؛ زیرا برخی شبکه ها به دلیل اختلال در شبکه پیامک را کامل به مخاطب ارسال نمی کنند. برای همین پیامک تکه تکه به کاربر ارسال می شود و حوصله مخاطب را سر می برد و نمی توانید ارتباط خوبی با مشتری برقرار کنید.

 

زمان مناسب برای ارسال پیامک

زمانبندی برای انجام ارسال پیامک یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بازاریابی پیامکی موفق است. باید زمانی که فرد تصمیم به خرید دارد برای فرد پیامک ارسال کنید. مانند: ارسال پیامک در هنگام شام یا ناهار برای افراد یا ارسال پیامک برای سالن های آرایشگری در زمان مراسم اعیاد.

 

قرار دادن لینک یا شماره تلفن در پیامک

برای موفقیت در کمپین بازاریابی پیامکی باید مسیر ارتباطی آسان برای مخاطب ایجاد کنید. یکی از رایجترین مسیر برای برقراری ارتباط راحت و آسان کاربر با کسب و کار قرار دادن لینک یا شماره تلفن در پیامک است تا مخاطب را هدایت کنید بعد خواندن پیامک با شما ارتباط برقرار کند.

 

ارسال پیشنهاد جذاب در پیامک

برای اینکه بازاریابی پیامکی موفق داشته باشید می توانید در متن پیامک با قرار دادن پیشنهادات جذاب و تخفیف مخاطب را ترغیب کنید با شما ارتباط برقرار کنند.

 

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس از جمله ابزارهایی ست که تحت وب فعالیت می کند و می توانید با کمک آن به راحتی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی بپردازید.

 

چنانچه قصد خرید پنل اس ام اس را دارید از بین لیست سامانه های مختلف می توانید یک پنل را انتخاب کنید که بهترین امکانات را برای بازاریابی پیامکی داشته باشد.

 

مزایای پنل پیامکی برای بازاریابی

استفاده از پنل پیامکی برای بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک انبوه مزایای بسیاری دارد، که در زیر بخشی از مزایای استفاده از پنل پیامکی برای بازایابی پیامکی را مطرح می کنیم.

 

کمپین بازاریابی پیامکی خودتو اینجوری راه بنداز! + 10 تکنیک طلایی

 

  • دسترسی به محیط کاربری آسان و راحت
  • سرعت بالا برای ارسال و دریافت پیامک
  • هزینه مقرون به صرفه برای ارسال پیامک
  • امکان شخصی سازی پیامک برای ارسال پیامک به مشتری
  • قابلیت پیگیری و تحلیل و بررسی بازخورد مخاطب

 

کلام آخر

نکات و ترفند هایی که برای بازاریابی لازم بود را برای شما در این مقاله مطرح کردیم؛ اما اگر می خواهید در بازاریابی پیامکی موفق شوید باید با شناخت مخاطب و جامعه هدف به بازاریابی پیامکی بپردازید تا در تبلیغات موفق شوید.

 

اگر شما هم قصد بازاریابی پیامکی را دارید، ما سامانه پیامکی راستین اس ام اس را با امکانات فوق العاده در محیط کاربری ساده و قابل دسترس به شما معرفی می کنیم.

 

سامانه پیامکی راستین اس ام اس با یک پشتیبانی قوی آماده پاسخگویی به سوالات شماست. برای ثبت نام اولیه در این پنل پیامکی می توانید عدد 444 را به شماره 500040075 پیامک کنید.

مطالب داغ هفته اخیر