دختری که بخاطر حفظ دین کچل کرد و موهایش را تراشید + عکس

دختری که بخاطر حفظ دین کچل کرد و موهایش را تراشید + عکس

دختری که بخاطر حفظ دین کچل کرد و موهایش را تراشید + عکس

عکس دختری که کچل کرد را در این مطلب مشاهده می کنید. فرانسه یکی از کشورهای اروپایی است که نسبت قابل توجهی از جمعیتش را مسلمانان تشکیل می دهند اما در همین حال یکی از بیشترین کشورهایی است که با دین مبین اسلام و به ویژه مسأله حجاب و ساخت مساجد مخالفت می ورزد.

در همین حال اخیرا چندین قانون علیه حجاب و نقاب صادر شده که موجب محدود شدن زنان و دختران محجبه در این کشور گردیده است.

اخبار رسیده از پاریس پایتخت فرانسه حاکی از آن است که “سنیت دوجانی” دختر جوان ۱۵ ساله فرانسوی ترک تبار که از دختران محجبه در فرانسه به شمار می رود، پس از صدور قوانین جدید علیه حجاب، از حضور در مدرسه منع شده بود.

گفته می شود وی که از یکسو مصمم به ادامه تحصیل بوده و از سوی دیگر حاضر به کنار گذاشتن حجاب و نشان دادن موی خود به نامحرمان نبوده، در اقدامی جالب و اعتراضی تمام موی سر خود را تراشیده و با چهره جدید خود در مدرسه حاضر شد.

این اقدام وی جنجالی گسترده در فرانسه به وجود آورده و اعتراض برخی سازمان ها و مؤسسات مدافع حقوق بشر را برانگیخته است. در همین حال بحث و جدل های وسیعی در فضای مجازی و سایت های اجتماعی و تالارهای گفتگو به وجود آورده است.

گفتنی است “سنیت دوجانی” دانش آموز مدرسه “لویس پاستیر” در شهر “استراس بورگ” در منطقه “آلزاس” در شمال فرانسه است.

مقامات این مدرسه به وی اطلاع داده بودند که قرار است بر اساس قانون جدید صادر شده، حجاب او را در مقابل دید همگان از سرش بردارند، همین امر موجب شد که وی پیش از این اقدام، موهای سر خود را بتراشد تا وقتی حجابش را بر می دارند، مویی بر سر وی نباشد.

 

همچنین بخوانید :

دختری که با حراج پرده بکارتش 3 میلیون دلار به جیب زد + عکس

دختری که مبل میخورد + عکس

دختری که فقط 60 سانتی متر است

دختری که در سن 10 سالگی از شوهرش طلاق گرفت

دختری که به خاطر بیماری اش به چوب تبدیل شد + عکس

نوزاد دختری که هر 4 ساعت تمام پوستش می ریزد! (+عکس)

دختری که فک ندارد! (عکس)

مطالب داغ هفته اخیر