10 راز جادویی افراد لاغر و کمر باریک

10 راز جادویی افراد لاغر و کمر باریک

افراد چاق همیشه این فکر را می کنند که فلانی چگونه لاغر و کمر باریک مانده است. در این مطلب از فراناز به شما 10 راز جادویی افراد لاغر و کمر باریک را می گوییم تا شما هم بتوانید زیبایی اندام خود را به دست بیاوردید.

 

وقتی من می گویم لاغر منظورم وزنیست که یک انسان سالم دارد. اینجا 10 تا از عادت های افراد لاغر و سالم را به شما میگویم ، اینها راز های کم کردن وزن و داشتن اندامی زیبا هستند …. البته این رازیست بین من و شما و دیگران…

 

1-لاغرها صبح زود از خواب بیدار می شوند :انسانهای سالم یک برنامه خواب طبیعی دارند .آنها زود به رختخواب می روند و زودتر از دیگران از خواب بیدار می شوند، البته با احساس سرزندگی. افراد لاغر همچنین می دانند که زود برخواستن به آنها زمان بیشتری برای فعال بودن در طول روز می دهد .

 

 2- لاغرها زود ورزش می کنند:وقتی می گویم زود منظورم قبل از زمان ناهار است .بهترین زمان ورزش کردن صبح است ،قبل یا بعد از صبحانه، زیرا این کار به بالابردن متابولیسم شما کمک می کندو افراد لاغر این را به خوبی می دانند .

 

3- لاغرها مثبت اندیش هستند : افراد سالم نگاه مثبتی به زندگی دارند .آنها می دانند که نگاه مثبت به زندگی موجب سلامت و طول عمر آنهاست .

 

4- لاغرها سبزیجات می خورند : افراد لاغر ، لاغر می مانند البته با خوردن هرروزه سبزیجات کم کالری و سرشار از ویتامین به عنوان وعده های غذایی ومیان وعده . آنها همچنین میدانند که بهترین سبزیجات، سبزیجات سبز رنگ هستند ، سرشار از ویتامین ها ، مواد مغذی و تقویت کننده های جادویی سیستم ایمنی

 

5- لاغرها اهدافی دارند : افراد سالم همواره درتلاش برای بهتر کردن خویش هستند و برای این کار آنها هدفمند هستند . اهداف آنها کوتاه مدت و بلند مدت هستند . وقتی آنها به هدف معین شده می رسند ، هدف جدیدی انتخاب می کنند !

 

6- لاغرها می آموزند : افراد لاغر به طور مداوم در حال آموختن درباره تغذیه و تناسب اندام هستند . آنها برای سالم بودن به بهترین شکل به خودشان آموزش می دهند . آموختن مداوم تقویت کننده بدن و ذهن است .

 

7- لاغرها سرگرمی هایی دارند : خواه وبلاگ نویسی (سرگرمی شخصی من ) باشد و یا مربی داوطلبانه باشگاهی کوچک ، افراد سالم همواره فعالند .

 

8- لاغرها مراقبه می کنند : من مراقبه می کنم . من آرزو می کردم که فواید مدیتیشن را 10 سال پیش می دانستم . افراد سالم افکارشان را کنترل میکنند و نه برعکس . این به راحتی با مراقبه قابل دستیابی است .

 

9- لاغرها تمرینات کششی انجام می دهند : کشش روزانه فواید بسیاری برای شماد ارد . افراد سالم عضلاتشان را قوی نگه می دارند ، با چندین بار کشش درروز بدن آنها نرم و انعطاف پذیر شده و چربی ها آب می شوند .

 

10- لاغرها “نه” می گویند : آنها دراین باره تردید نمی کنند . افراد سالم می دانند چه زمانی به غذاهای چرب ، رفتارهای پرخطر و فعالیت های ناسالم نه بگویند . بعضی وقت ها نه گفتن چیز خوبیست !

 

تهیه و تنظیم : فراناز

 

مطالب مرتبط :

 

لاغری و کاهش وزن آسان با دمنوش رازیانه

 

ترفند و راهکارهای سریع لاغر شدن

 

روش نوین کاهش وزن و لاغری با سوزاندن کالری در خواب

 

با برقراری رابطه جنسی لاغر شوید و کالری بسوزانید

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
مشاهده بیشتر