5 دلیلی که باید از فرنام خودرو، خودرو اقساطی خریداری کنید!

5 دلیلی که باید از فرنام خودرو، خودرو اقساطی خریداری کنید!

امروزه انواع طرح‌های فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت، به عنوان فرصت‌های استثنائی برای خانواده‌های ایرانی به‌شمار می‌روند. در حقیقت با توجه به گرانی ماشین در بازار آزاد و وضعیت نامشخص شرکت‌های خودروساز برای عرضه، طرح‌های معتبر فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت، شرایط ویژه و منعطفی را برای خریداران اتومبیل به‌وجود می‌آورند. در این میان، مجموعه معتبر «فرنام خودرو» با ارائه مجموعه جذابی از شرایط تسهیل کننده، رویای بسیاری از جوانان ایرانی را به حقیقت تبدیل نموده است.

 

جالب است بدانید که متقاضیان گرامی با رجوع به طرح‌های خرید اقساطی فرنام خودرو، می‌توانند با پرداخت تنها نیمی از مبلغ موردنظر، خودروی خود را به‌صورت آنی تحویل بگیرند؛ و از سواری با اتومبیل جدید خود لذت ببرند. قابل ذکر است که تمامی خودروهای داخلی و خارجی توسط گروه معتبر فرنام خودرو، دارای شرایط عرضه کاملاَ مشابهی هستند. بنابراین بسته به بودجه در اختیارتان، می‌توانید به گزینه‌های جذاب و متنوعی دسترسی داشته باشید.

 

ویژگی‌های استثنائی فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت

5 دلیلی که باید از فرنام خودرو، خودرو اقساطی خریداری کنید!

کارشناسان مجموعه فرنام خودرو با تحلیل موشکافانه شرایط بازار داخلی خودرو و کاهش قدرت خرید عموم مردم، سعی نموده‌اند تا بهترین شرایط ممکن را برای طرح‌های فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت، تدارک ببینند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت در طرح‌های خرید اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت در مجموعه فرنام خودرو، عبارت‌اند از:

 • کمترین پیش پرداخت ممکن
 • امضای قرارداد رسمی
 • تنظیم اقساط منصفانه و بلند مدت
 • اعطای سند به نام خریدار؛ به میزان مبلغ پیش پرداخت
 • تحویل فوری خودرو
 • گزینه‌های خرید متعدد و دریافت مشاوره رایگان
 • بدون نیاز به ضامن
 • تضمین سلامت فنی و فیزیکی خودروهای عرضه‌شده.

 

در ادامه به بررسی 5 دلیل اصلی محبوبیت طرح‌های فروش اقساطی مجموعه فرنام خودرو خواهیم پرداخت.

 

کمترین پیش پرداخت برای فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت

نکته ویژه طرح فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت، امکان دریافت آنی خودرو با پرداخت فقط 40 الی 50% مبلغ کلی خرید (به‌عنوان پیش پرداخت) خواهد بود. بنابراین خریداران گرامی در شرایط سخت اقتصادی فعلی، می‌توانند نیمی از هزینه خودروی موردنظر را پرداخت نموده و پس از تحویل ماشین، نیمی دیگر از مبلغ را در قالب اقساط بلند مدت پرداخت کنند. بسته به توان پرداخت خریدار و نوع ماشین انتخاب شده، مبلغ پیش پرداخت از سوی کارشناسان شرکت فرنام خودرو تعیین خواهد شد.

 

مشاوره رایگان و امضای قرارداد رسمی

تمامی مراحل خرید و تحویل خودرو، مطابق با اصول حرفه‌ای و همراه با تنظیم قراردادهای رسمی، پیش خواهد رفت. بدین ترتیب اعتماد دو جانبه مناسبی میان خریدار و فروشنده شکل می‌گیرد. غالباَ پس از گفتگوی میان خریداران و کارشناسان شرکت فرنام خودرو و توافق بر سر چگونگی شرایط پرداخت ابتدایی و اقساط، پیش پرداخت ابتدایی توسط خریدار صورت می‌پذیرد. بلافاصله نیز قرارداد رسمی میان دو طرف، امضا می‌گردد. بایستی به این نکته نیز اشاره داشت که متقاضیان عزیز می‌توانند در رابطه با انواع موضوعات نظیر: نوع ماشین‌های قابل عرضه، شرایط فنی خودروها، قیمت نهایی، شرایط اقساط و سند و…، مشاوره‌های تخصصی و رایگان را از کارشناسان شرکت فرنام خودرو دریافت نمایند.

 

تنظیم اقساط بلند مدت برای خرید اقساطی خودرو

5 دلیلی که باید از فرنام خودرو، خودرو اقساطی خریداری کنید!

فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت، امروزه دارای طرفداران بسیار زیادی در سطح کشور است. پس از اعلام میزان توانایی پرداخت توسط خریدار، کارشناسان مجموعه فرنام خودرو سعی می‌کنند تا بهترین، آسان‌ترین و منصفانه‌ترین شرایط بازپرداخت را برای متقاضیان گرامی در نظر بگیرند. در حقیقت به لطف تنظیم اقساط 6 الی 36 ماهه (بسته به نوع خودرو)، همواره شرایط فروش اقساطی ماشین توسط مجموعه فرنام خودرو از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار بوده است.

 

سند به نام خریدار؛ به میزان مبلغ پیش پرداخت

همواره متقاضیان شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت، با خیالی آسوده به انتخاب مجموعه فرنام خودرو دست می‌زنند. چراکه این مجموعه به میزان پیش پرداخت مشتری، سند خودرو را به نام خریدار خواهد زد. بنابراین مشتریان عزیز می‌توانند بلافاصله پس از واریز کمترین پیش پرداخت ممکن، هم تحویل فوری خودرو را تجربه کنند؛ و هم از تنظیم سند به نام خریدار، اطمینان حاصل نمایند.

 

البته به رسم اعتماد دو جانبه و رعایت اصول حرفه‌ای، باقی مالکیت سند تا پایان اقساط بلند مدت، در اختیار مجموعه فروشنده باقی می‌ماند. بدین ترتیب بلافاصله پس از پایان قسط‌های طرح فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت (مجموعه فرنام خودرو)، باقی مالکیت سند نیز به نام خریدار گرامی در می‌آید. لازم به‌ذکر است که خریدار می‌تواند پیش از موعد مقرر نیز، به تسویه اقساط خود اقدام کند. بدین ترتیب هم سریع‌تر سند به نام خریدار در می‌آید (امکان فروش خودروی خود را خواهد داشت)؛ و هم از سوی کارشناسان مجموعه معتبر فرنام خودرو، باقی مبلغ سود اقساط نیز حذف می‌شود.

 

تحویل فوری خودرو اقساطی

یکی دیگر از مهم‌ترین و محبوب‌ترین ویژگی‌های طرح‌های فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت مجموعه فرنام خودرو، تحویل فوری اتومبیل است. بر اساس این پارامتر، خریدار پس از واریز مبلغ پیش پرداخت خود و امضای قرارداد رسمی، می‌تواند در کمتر از یک ساعت خودروی جدید خود را تحویل بگیرد. با توجه به عواملی نظیر:

 • نابسامانی بازار خودرو،
 • مشخص نبودن شرایط فروش شرکت‌های خودروسازی،
 • قیمت گزاف خودروهای داخلی و خارجی در بازار کشور،
 • نیاز شدید برخی از افراد به وسیله نقلیه شخصی،
 • کاهش قدرت خرید عموم مردم و سخت بودن شرایط خرید نقدی و…،

 

طرح فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت، همانند یک امتیاز ویژه برای خانواده‌ها و جوانان ایرانی محسوب می‌شود. به‌خصوص آن‌که اطمینان خواهید داشت که پس از پرداخت فقط نیمی از هزینه خودرو، می‌توانید خودروی موردنظرتان را به صورت فوری تحویل بگیرید.

 

فرنام خودرو؛ پیشتاز در فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت

5 دلیلی که باید از فرنام خودرو، خودرو اقساطی خریداری کنید!

اتومبیل‌های قرار گرفته در طرح‌های فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت شرکت فرنام خودرو، همواره بسیار متنوع هستند. چنان‌که شامل محصولات مجموعه‌های مختلفی همانند: ایران خودرو، سایپا، کرمان خودرو، گروه بهمن، ام وی ام، کیا و… می‌شوند. بنابراین جهت شرکت در طرح‌های استثنائی خرید قسطی خودرو، می‌توانید با کارشناسان زبده فرنام خودرو تماس بگیرید. لازم به ذکر است که این مجموعه با دریافت مجوزهای لازم از اتحادیه نمایشگاه‌داران کشور، تمامی فعالیت‌های خود را به صورت قانونی دنبال می‌نماید؛ و با توجه به ارائه دنیایی از شرایط تسهیل کننده و جذاب، امروزه به‌عنوان مطرح‌ترین مجموعه عرضه کننده خودروهای اقساطی در ایران شناخته می‌شود.

نشانی دفتر: تهران، اتوبان شهید قاسم سلیمانی (رسالت)، خیابان مدائن، خیابان اخلاقی.

تلفن: 02177091218.

مطالب داغ هفته اخیر