زمان دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال

زمان دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال

به گزارش فراناز به نقل از سایت فدراسیون، در این نشست که کلیه بخش های بین الملل، مالی، تیم های ملی، روابط عمومی، لجستیک، و پزشکی حضور داشتند، برنامه های پیش رو مرور شد.
در این جلسه دبیرکل فدراسیون فوتبال کلیه مسائل مربوط به مسابقات جام جهانی و برنامه های فدراسیون فوتبال و همچنین خواسته های فدراسیون جهانی فوتبال را بیان کرد و پس از آن کلیه بخش های فوق اقدامات انجام شده خود را در این خصوص ارائه کردند.
از جمله برنامه های مورد بررسی قرار گرفته می توان به ارسال پرسش نامه های درخواست شده توسط فیفا، ارسال لیست نهایی بازیکنان، رزرو بلیت برای تیم ملی، اردوی پیش رو در تهران و همچنین برنامه های مورد نظر جهت انجام در اردوی اتریش مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست برنامه بازیهای تدارکاتی تیم ملی در اردوی اتریش و برزیل مورد بررسی قرار گرفت و بازیهای تیم ملی در این دو اردو به شرح زیر برگزار خواهد شد:
تیم ملی ایران در 28 اردیبهشت ماه به مصاف تیم ملی بلاروس خواهد رفت. روز یکشنبه 5 خردادماه برابر تیم مونته نگرو و نهم خردادماه مقابل تیم آنگولا قرار خواهد گرفت. این سه دیدار دوستانه در اردوی اتریش برگزار خواهد شد.
همچنین در اردوی برزیل تیم ملی یک دیدار تدارکاتی برابر تیم ترینیداد و توباگو در روز یکشنبه 18 خردادماه برگزار خواهد کرد.

 

گردآوری : فراناز

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
تاثیر موسیقی در زندگی و اذهان عمومی
تاثیر موسیقی در زندگی و اذهان عمومی
مشاهده بیشتر