کی روش با فدراسیون فوتبال به توافق نهایی رسید

مجموعه : اخبار ورزشی
کی روش با فدراسیون فوتبال به توافق نهایی رسید

عباس ترابیان درباره توافق فدراسیون فوتبال و کارلوس کی‌روش اظهار کرد: عصر دیروز (جمعه) علی کفاشیان با من تماسی داشت و خواست که برای مذاکره و تنظیم قرارداد کارلوس کی‌روش به کمپ تیم‌های ملی بروم و از آنجا که پیش قرارداد این مربی را هم بنا بر خواست کفاشیان بنده تنظیم کردم به جلسه رفتم و صحبت‌های مفصلی درباره ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش صورت گرفت.

رئیس سابق کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال که سه سال پیش، از سوی فدراسیون فوتبال مسئول مذاکره و امضای قرارداد با کی‌روش شده بود، افزود: می‌توانم بگویم درباره تمامی موارد موجود در قرارداد به توافق کلی رسیدیم و تنها جزئیاتی باقی ماند که درباره یک سری موارد حقوقی است و قرار شد کی‌روش پس از مشورت با وکیلش برای امضای نهایی قرارداد دوباره به ایران برگردد.

ترابیان در پاسخ به اینکه جزئیات باقی مانده مربوط به مبلغ قرارداد و یا شرط و شروط فدراسیون و کی‌روش ممکن است توافق کلی را تحت الشعاع قراردهد گفت: خیر، این گونه نیست. این موارد به طور مثال در نوع نگارش برخی جملات است، به محتوی توافق و مفهوم آن ارتباطی پیدا نمی‌کند و تاثیری در توافقی که صورت گرفته ندارد. می‌توانم بگویم توافق نهایی انجام شده و فقط امضای آن باقی مانده است. البته من بیشتر از این درباره جزئیات و بند به بند قرارداد نمی‌توانم صحبت کنم و بهتر است کفاشیان در صورت صلاحدید پاسخگو باشد.

ترابیان درباره اختلاف‌هایی که بین او و کی‌روش پیش آمده بود، خاطر نشان کرد: کدورت خاصی بین ما نیست و یک سری مسائلی وجود داشت که نیاز به توضیح کامل از سوی طرفین داشت و ما با هم صحبت کردیم. کی‌روش هم متوجه بسیاری از مسائل شد. ضمن اینکه من به خاطر کشورم این مسئولیت را از جانب رئیس فدراسیون قبول کردم تا در تنظیم و مذاکره با کارلوس کی‌روش حضور داشته باشم و من هم انجام وظیفه کردم.

ترابیان در واکنش به این که آیا شما به پیشنهاد فدراسیون مسئولیت سرپرستی تیم ملی را قبول خواهید کرد، گفت: زمانی من مسئولیت سرپرستی را داشتم و بعدا به دلایلی این مسئولیت را واگذار کردم و اکنون هم تصمیمی برای قبول این مسئولیت ندارم. ماموریتی که به من سپرده شده بود را مثل یک سرباز انجام دادم و از کاری که انجام دادم رضایت دارم. کی‌روش چهار سال وقت دارد تا تیم ملی خوبی برای مسابقات جام جهانی 2018 آماده کند. به جرات می‌گویم هیچ مساله نگران کننده ای در قرارداد نیست و همه چیز به خوبی پیش رفته است. کی‌روش برای رسیدگی به کارهای شخصی خود چند روز دیگر ایران را ترک می‌کند و مدتی بعد باز می‌گردد تا قرارداد نهایی را ضمن برگزاری مراسمی امضا کند. پیش بینی می‌شود این تاریخ دهم مرداد باشد.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی