کرایولیپولیز روشی برای کاهش سایز بعد زایمان

کرایولیپولیز روشی برای کاهش سایز بعد زایمان

منعی برای استفاده از روش کرایولیپولیز  بعد از زایمان و در دوران شیردهی ندارد و 6 ماه پس از زایمان زمان مناسبی برای این کار است زیرا فرایند طبیعی شدن اندازه رحم و بازگشت آن در حفره لگنی کامل شده است و اندازه شکم به حالت قبل از بارداری برگشته است.  

 

سلول ‌های چربی برخلاف بافت ‌های اطرافشان، نسبت به تخلیه انرژی یا همان سرد شدن بسیار حساسند. سرمایی که به دلیل قرار گرفتن سر دستگاه کرایو روی بدن فرد ایجاد می ‌شود، سلول ‌های چربی را برای همیشه می ‌کشد و از بین می‌برد. البته این چربی‌ها داخل خون یا بدن سرازیر نمی شود بلکه به همان روشی حذف می ‌شوند که سلول‌ های پیر و مرده بدن از بین می ‌روند.

 

از آنجا که کرایو لیپولیز یک روش غیر تهاجمی مبتنی بر سرماست و بافت هدف آن چربی زیر پوستی است، هیچ تاثیری بر شیردهی هم ندارد و مادران باردار می توانند با خیال راحت از این روش استفاده کنند.

 

ممنوعیت آر اف هم به کهیر ناشی از گرما، بیماری پوستی فعال مثل لیکن پلان یا پسوریازیس، داشتن پیس میکر قلبی و پروتز فلزی در ناحیه مورد نظر محدود می شود. البته این روش در دوران حاملگی به خاطر تاثیر ناشناخته آن بر جنین انجام نمی شود ولی در دوران شیردهی هیچ منعی ندارد. 

 

گردآوری : فراناز

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
مشاهده بیشتر