کی روش جز شارلاتانی کاری بلد نیست

مجموعه : اخبار ورزشی
کی روش جز شارلاتانی کاری بلد نیست

مهدی مناجاتی درباره مصاحبه اخیر کارلوس کی روش اظهار داشت: «من حوصله اینکه مصاحبه های این آقا را بخوانم، ندارم. از قدیم گفته اند طرف را به ده راه نمی دهند سراغ کدخدا را می گیرد. کدخدای فوتبال ما به قدری بی عرضه است که این آدم هر کاری دلش می خواهد انجام می دهد.»

 

وی ادامه داد: «خوشحالم که در تمام این سال ها یک مرد پیدا شده که جلوی این آدم ایستاده است. دکتر اسدی از شاگردان خلف مرحوم دهداری بود و حالا می خواهد حق مربیان ایرانی و آنهایی که برای فوتبال زحمت کشیده اند را بگیرد. کی‌روش در تمام این سال ها جز شارلاتانی برای فوتبال ایران چیز دیگری نداشته و هر کس کارنامه اش را نگاه کند به خوبی متوجه این قضیه می شود. به بازی های تیم ملی ایران نگاه کنید. بازیکنان فقط در محوطه جریمه ایستاده اند و دفاع می کنند. او شخصیت فوتبال ایران را خرد کرده است.»

 

سرمربی اسبق تیم ملی همچنین خاطرنشان کرد: «باید به حال این فوتبال گریست. در این فوتبال به قدری آدم های ایرانی بادانش هستند که اصلا نیازی به خارجی ها نداریم. نفراتی مثل حشمت مهاجرانی، علی پروین، امیر قلعه نویی و… که می توانند توانایی های خود را در تیم ملی نیز نشان دهند اما متاسفانه فدراسیون با دلال بازی می رود عباسوویچ، حسنوویچ و فلانوویچ را می آورد. به نظر شما با شرایط تیم ملی ایران آیا اگر ابرام چرخی روی نیمکت تیم ملی بود بدتر از این در جام ملت های آسیا نتیجه می گرفتیم؟ به خدا قسم همین نتایج را کسب می کردیم. حالا هم با این صحبت ها معلوم نیست کی روش دنبال چیست. طرف خیلی خوش رقص است می گوید سن زیبا نیست!»

 

مناجاتی در بخش دیگری از صحبت هایش به تیم امید اشاره و عنوان کرد: «این تیم هایی که تیم امید ایران به آنها با مربی خارجی باخت را ما اصلا حساب نمی آوردیم. زمانی کشورهایی مانند قرقیزستان و ویتنام معروف به تیم نعشه ها بوده اند. حالا ما با مربی خارجی به همین تیم ها می بازیم. باور کنید از انتخاب خاکپور به عنوان سرمربی تیم امید به قدری خوشحالم که حاضرم بدون هیچ چشمداشتی هر کمکی از دستم بربیاید به او انجام بدهم. امیدوارم او و تیمش در راه رسیدن به المپیک 2016 ریو موفق باشد.

 

 
وی در پایان افزود: «من اگر حرفی می زنم دلم برای این فوتبال می سوزد. باور کنید اگر همین الان یک نفر را از داخل خیابان بیاوریم و سرمربی تیم ملی کنیم چون ایرانی است به صد تا مثل کی روش شرف دارد.»

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما