متن نامه خداحافظی ویکتور والدس

متن نامه خداحافظی ویکتور والدس

نامه خداحافظی قدرشناسانه والدس

دروازه بان اسپانیایی، در نامه ای از تمام مربیان و هم تیمی‌ها و هوادارانی که باعث پیشرفت او شدند، تشکر کرد.
به گزارش فراناز، ویکتور والدس، دروازه بان بارسلونا که پیشتر اعلام کرده بود در پایان فصل از بارسلونا جدا خواهد شد، در نامه ای از همه ی افرادی که به او در 12 سال حضورش در بارسا کمک کردند و از او حمایت کردند، تشکر کرد.
متن نامه به شرح زیر است:

“زمان خداحافظی من فرارسیده است.
متاسفانه، نتوانستم آنطور که دوست دارم، در زمین فوتبال از شما خداحافظی کنم ولی این زندگی است و امسال کمی با من بی‌رحم بود
زمان آن رسیده که نگاه کنم به کجا رسیده‌ام و به چه کسی تبدیل شده‌ام. تنها می‌توانم به اشخاصی فکر کنم که من را به اینجا رسانده‌اند. این نامه را به آنها تقدیم می‌کنم.

اوریول تورت، خوسه آنتونیو پوسانکو، خوان مانوئل آسنسی، اوسیچینیو لوپس، آلبرتو بنایگس، آنتونیو اولمو، خوان کارلوس پرس روخو، پپ سگورا، کوینه کاستاس، خوان ویلا، یوردی کاستل…. مربیانی که من را به یک ورزشکار تبدیل کردند و رویایم را محقق کردند. افرادی که یک پسر 10 ساله را، 10 سال بعد به دروازه بان نوکمپ تبدیل کردند.

لوییس فن خال از تو متشکرم که به من شهامت بازی کردن در بازی‌های بزرگ را دادی و استعدادم را کشف کردی. او ساخت بارسای تاریخی را شروع کرد. افتخار می‌کنم که جزئی از آن بودم. از صمیم قلب سپاس‌گذارم.

متشکرم رایکارد، برای اینکه به من اعتماد به نفس دادی و با تو افتخار کسب کردیم. دست من را در پاریس به جام اروپایی رساندی. هر جا هستی، برای تمام زندگی ام به تو مدیون.

متشکرم پپ، برای اینکه درهای بازی کردن در سبکی که برایم نا‌آشنا بود را به روی من باز کردی، برای اینکه من را در راهی قرار دادی که فقط به دنبال موفقیت بودیم و ما با هم به آن رسیدیم. درست است؟ همیشه در یاد ما هستی، حرف من را باور کن، تا ابد.

از تو متشکرم تیتو، هر جا که هستی. متشکرم که علاوه بر پیروز بودن، به ما یاد دادی که برای زندگی کردن باید محکم بود و شخصیت داشت.

از تمام هم تیمی ‌هایم متشکرم و از بازی کردن با شما لذت بردم، همینطور از دیدن لوگوی بارسا روی سینه‌ام. از اینکه به من اهمیت دادید و باعث پیشرفتم در این سال‌ها شدید. از شما متشکرم.

و البته، نمی‌توانم مهم ترین شخصیت افراد زندگیم را فراموش کنم، هواداران وفادار که در این 12 سالی که این پیراهن را پوشیدم، حمایتم کردند. افرادی که هر اتفاقی افتاد، پشت من بودند و انگیزه ی لازم را به من می‌دادند. افتخار می‌کنم که در خوشحالی هایشان از من حمایت می‌کردند. هر بازی پشت من بودند و انرژی مثبت برای من ارسال می‌کردند و همین انرژی باعث جلو رفتن من بیشود.بدون آنها، تنها آمدن در این راه، غیرممکن بود.

برای همیشه، زنده باد بارسا
ویکتور والدس آریباس”

به گزارش فراناز، بر پایه گزارش مارکا، والدس با مسئولان باشگاه موناکو به توافق رسیده است. موناکو که بازیکنانی مثل رادامل فالکائو و اریک آبیدال را نیز در اختیار دارد، با این وجود از مدت‌ها پیش به دنبال والدس بوده و گزارش شده که پیش قراردادی با این بازیکن به امضا رسانده است.

در حالی که تنها یک بازی به پایان لیگ یک فرانسه باقی مانده است، موناکو حضورش در رده دوم را پس از پاری‌سن‌ژرمن قطعی کرده است.

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی