این بازیکن تیم ملی آلمان حافظه‌اش را از دست داد!!

این بازیکن تیم ملی آلمان حافظه‌اش را از دست داد!!
منابع خبری در اروپا اعلام کرده‌اند که “کرامر” بازیکن تیم ملی فوتبال آلمان حافظه‌اش را از دست داده است.
به گزارش فراناز “کریستوفر کرامر” بازیکن تیم ملی فوتبال آلمان که در تیم بورسیا مونشن گلادباخ فعالیت می کند، در فینال رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل بجای “خدیرا” که پیش از بازی مصدوم شده بود به میدان رفت ولی بعد از گذشت حدود نیم ساعت مجبور به ترک زمین مسابقه شد.
در حین جریان بازی ضربه سری به این بازیکن وارد آمد که این ضربه باعث شد تا وی زمین بازی را ترک کند.
در ابتدا رسانه‌های خبری اعلام کردند که کرامر خوش شانسی زیادی آورده است و مصدومیت او جدی نیست ولی ناگهان به یکبار و در عرض یک شبانه روز او تمام خاطرات خود را فراموش کرده و حافظه‌اش را بطور جدی از دست داده است.
پزشکان معالج این بازیکن با توجه به مطالعه پرونده پزشکی وی و مراحلی که برای درمان پشت سر گذاشته است تقریبا مطمئن هستند که خاطراتی که مربوط به فینال بازی آلمان و آرژانتین در جام جهانی 2014 است دوباره بازنگشته و او نخواهد توانست این خاطرات را دوباره به یاد آورد.
این بازیکن در مصاحبه با فوکوس گفت: پزشکان اعلام کرده‌اند که تمام خاطرات من که مربوط و یا به نوعی وابسته به زمانیکه این اتفاق برایم افتاده است هرگز به ذهنم بازنگشته و من توانایی یادآوری آنها را برای دومین بار در ذهنم نخواهم داشت.
من در حال حاضر می‌دانم که در جام جهانی 2014 برزیل در کنار تیم ملی فوتبال آلمان موفق به کسب عنوان قهرمانی شده‌ام ولی هیچ چیز دیگری غیر از آنچه که گفتم به یاد نمی‌آورم!
گفتنی است، این بازیکن در سن 23 سالگی بسر می‌برد و در فینال جام جهانی 2014 برزیل در تاریخ سیزدهم ژوئیه در بازی مقابل تیم ملی فوتبال آرژانتین با “ازگوئل گارای” بازیکن تیم ملی آرژانتین برخورد کرده و از ناحیه سر دچار مصدومیت شد و این مصدومیت که در ابتدا خیلی حاد و جدی به نظر نمی‌رسید باعث شد تا وی حافظه خود را از دست بدهد.
 
 
گردآوری : گروه اینترنتی فراناز
مطالب داغ هفته اخیر