شب ترسناک کریس رونالدو در بیسنته کالدرون

شب ترسناک کریس رونالدو در بیسنته کالدرون

به گزارش فراناز دقیقه 120 فینال لیگ قهرمانان و پنالتی ای که رونالدو در مقابل اتلتیکو تبدیل به گل کرد تا پیروزی رئال مقابل اتلتیکو، خیره کننده تر شود.4-1 به نفع رئال مادرید. لحظاتی بعد سوت پایان بازی به صدا در آمد و این به منزله قهرمانی این تیم برای دهمین بار در اروپا بود.
رونالدو پس از به ثمر رساندن پنالتی، بلافاصله با خارج کردن پیراهن از تن خود، در مقابل دوربین ها قرار گرفت و با ژست معروف خود عضلات تنومندش را به رخ هواداران اتلتیکو کشید.
هنوز بسیاری از هواداران،بازیکنان و حتی مربیان و مدیران باشگاه قرمز و سفید پوش مادریدی، این صحنه را فراموش نکرده اند. آنها بر این عقیده اند که رونالدو با این حرکت خود غم هواداران تیمشان را سنگین تر کرد.
رئال تا آن لحظه، با 3 گل قهرمانیش را حتمی کرده بود و اتلتیکو که در آخرین ثانیه های بازی قهرمانی را از دست داده بود؛ به اندازه کافی در رنج و عذاب بود و این حرکت بی دلیل رونالدو، باعث رنج و خشم بیشتر آنها شد.
حال خبر می رسد که آنها قصد دارند تا در بازی برگشت سوپرجام اسپانیا در کالدرون، جو وحشتناکی برای این ستاره پرتغالی بسازند.مسابقه ای که روز جمعه برگزار خواهد شد. جوی که آنها ادعا می کنند؛ رونالدو تاکنون آن را تجربه نکرده است. باید ببینیم که رونالدو چه واکنشی در مقابل سوت ها و فریادهای هواداران اتلتیکو از خود نشان خواهد داد ؟

مطالب داغ هفته اخیر