پول بیمارستان را نداشتم فرزند بیمار 5 ساله ام را کشتم !

پول بیمارستان را نداشتم فرزند بیمار 5 ساله ام را کشتم !

مادری در اظهارات خود گفته است چون پول بیمارستان را نداشتم فرزند بیمار 5 ساله ام را کشتم. مادر بیچاره که توان پرداخت هزینه ی درمان پسر 5 ساله اش را نداشت پس از به قتل رساندن کودک بیمارش خودکشی کرد . به گزارش فراناز این مادر بیرحم قبل از آنکه خود را بکشد ،جان پسر خردسالش را گرفت .

 

سارا مادر سی ساله ایست که فرزند 5 ساله خود به نام تام را در بیمارستان تخصصی اطفال در آریزونا بستری کرده بود.تام به علت نارسایی کلیه تحت نظر پزشک بود و قرار بود تا چند روز آینده تحت عمل جراحی قرار بگیرد که تصمیم مادرش ,سرنوشت او را تغییر داد.

 

براساس گزارش پلیس; همسر سارا به دلیل قتل در زندان به سر می برد و در مدتی که او سرپرستی خانواده را بر عهده نداشت ,مشکلات بسیاری برای سارا پیش آمد .او که از پس هزینه های درمان پسرش بر نمی آمد,تصمیم به قتل پسرش گرفت.او پس از قتل کودک خردسالش, خود را نیز به قتل رساند.

 

پول بیمارستان را نداشتم فرزند بیمار 5 ساله ام را کشتم !

 

پلیس محلی آریزونا در ادامه گفت : سارا نیمه شب وارد اتاق کودکان شده و پس از شلیک سه گلوله به پسر خردسالش,خود را به قتل رساند.تیم پرستاری بیمارستان در اظهاراتشان گفتند : ما هیچ رفتار مشکوکی از سارا ندیدیم و هیچ کسی هم صدای شلیک گلوله را نشنید.

 

پلیس در پایان گفت : این پرونده شاکی خصوصی ندارد و جنبه عمومی جرم هم به دلیل خودکشی در دایره جنایی مختومه اعلام می شود.

 

مطالب مرتبط :

 

پدر و مادری که با دخترشان رابطه جنسی داشتند! عکس

 

مردی که دختر مادری را برای ازدواج با او آتش زد! عکس

 

مادری که بچه اش را با کیسه خفه کرد و در کشو میز گذاشت

مطالب داغ هفته اخیر