طنز جالب و خنده دار واسه شما جوکه، واسه ما تاریخه!

طنز جالب و خنده دار واسه شما جوکه، واسه ما تاریخه!

 طنز جالب و خنده دار واسه شما جوکه، واسه ما تاریخه!

 

از قدیم می‌گویند تاریخ را کسانی می‌نویسند که پیروز شده‌اند. ولی چیزی که ما دیدیم این است که دفتر خاطرات می‌نویسند. حالا سؤال این است که آیا دفتر خاطرات تاریخ است که الان همه دارند خاطره می‌نویسند؟ یعنی تا دیروز همه می‌گفتند بابا خاطره‌نوشتن هم شد کار؟ منتها این‌قدر آقای هاشمی‌رفسنجانی خاطره منتشر کرد که خاطره‌ها کار داد دست همه.

 

دفتر خاطرات ممنوع شد: در واقع بعد از دفتر خاطرات هاشمی، طوری شده که مغازه‌ها دفتر خاطرات به زیر ١٨ سال نمی‌فروشند. کسی هم بالای ١٨ سال باشد، باید دوتا ضامن معتبر همراه داشته باشد که بتواند دفتر خاطرات بخرد. بعد هم طوری شده که شما اگر بخواهی خاطره روزانه بنویسی، باید عصربه‌عصر بروی وزارت ارشاد مجوز بگیری.

 

توی کیف مدرسه‌ات چی داری؟ دیروز دیدیم ماشین‌ها را می‌گشتند. علاوه بر سلاح سرد، اگر کسی دفتر خاطرات داشت باهاش برخورد می‌شد. یعنی درواقع قبلا در خاورمیانه دهانت را می‌بوییدند مبادا گفته باشی دوستت دارم الان توی کیف مدرسه‌ات را نگاه می‌کنند مبادا دفتر خاطرات داشته باشی.

 

کاسبان خاطره:الان کار رسیده به خاطره و خاطره‌سازی. وزارت کار قرار شده خاطره‌کاران و کاسبان خاطره را بیمه کند. مثلا خواهر آقای احمدی‌نژاد یک خاطره گفته، یک خاطره هم قدیری‌ابیانه گفته و کی و کی هم خاطره گفتند که همه هم به این هدف که بگویند هاشمی‌ رفسنجانی خاطره‌هاش خطری ندارد و الکی است.

 

اما هاشمی‌ رفسنجانی چی گفت؟ هاشمی‌ رفسنجانی همه حرف‌وحدیث‌ها را خواند و رو به دوربین گفت: این چیزها که شما می‌گید واسه شما خاطره‌س واسه ما تاریخه.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
مشاهده بیشتر