درباره این چیزها لام تا کام با کسی حرفی نزنید!

درباره این چیزها لام تا کام با کسی حرفی نزنید!

درباره این چیزها لام تا کام با کسی حرفی نزنید!

در زندگی شما چیزهایی وجود دارند که نباید درباره آنها لام تا کام با کسی صحبت کنید. زیرا حرف زدن درباره این موارد به ضرر شما تمام خواهد شد. در ادامه به 5 مورد اشاره می کنیم.

 

 

1. درآمدها
آیا دوست دارید دیگران درباره درآمدتان پرس و جو كنند؟ نه. این سؤال بیجا و بی معنی است و معمولا كسانی آن را می پرسند كه دوست دارند پول دیگران را بشمارند. اگر می خواهید درآمد ثابت داشته باشید درباره آن كمتر لاف بزنید. مردم اغلب نمی توانند بر حس حسادت خود در مورد رفاه دیگران غلبه كنند. حسادت ها می توانند تاثیر منفی زیادی در تحقق شانس و بخت شما داشته باشند.

 

 

اگر در یك سطح مالی خوبی هستید باید یاد بگیرید درمقابل حسادت و غبطه دیگران چگونه ایستادگی و مقاومت كنید. هنر پولدار شدن فقط به توانایی كسب درآمد نیست بلكه مهارت پس از آن و پنهان كردن درآمدتان از افراد بدخواه نیز شامل می شود. در این مواقع باید بطور طبیعی رفتار كنید و كمتر درباره دارایی و ثروت خود صحبت نمایید. این كارهمانند یك پوشش در مقابل انرژی های منفی و افراد حسود می باشد.

 

 

2. رازهایتان
معنی لغت “راز” چیست؟ راز بخشی از خبر، حقیقت معلوم یا اطلاعات شناخته شده برای تعداد محدودی از افراد است. هر شخص به نوبه خود در دنیا حداقل یك راز دارد. همه می دانیم كه حفظ اسرار از موضوعات چالش برانگیز است چرا كه هر كسی نمی تواند بر وسوسه مطرح كردن اطلاعات درباره اشخاص و اتقاقات غلبه كند.

 

 

تنها باید به عزیزترین و نزدیكترین فرد در زندگی خود رازهای كوچك و عادی را مطرح كرد و مطمئن باشیم كه اعضای خانواده هرگز با این مسأله بازی نخواهند كرد. در مورد رازهای بزرگ سعی بر پنهان بودن و ممنوع بودن افشای آن باشد. هرگز زمانی كه رازهای بزرگ نزد تعدادزیادی از افراد و دشمنان برملا شده باشد شبها خواب راحتی نخواهید داشت.

 

 

3. قلب شما
قلب بشر موجود بسیار شكننده و آسیب پذیری است. تنها یك واژه یا عمل بی دقت می تواند آسیب جدی به آن وارد كند. پس باید به هنگام سخن گفتن با دیگران كاملا مراقب باشید. میل و آرزوی هر شخصی آن است كه روحش از هر آنچه منفی است رهایی یابد و زندگی با روح ومستحكمی داشته باشد اما هرچیزی ولو جزیی و اندك به شما باز می گردد.

 

 

دشمنانتان در صدد یافتن نقاط ضعف شما هستند و این مسأله اصلا خوب نیست. شكی در این نیست كه رقیبان شما فرصت های مناسبی برای ریختن نمك به زخم هایتان پیدا می كنند و زندگی را برای شما مشكل تر و سخت تر می سازند. اگر بخواهید دردهای خود را با دیگران در میان بگذارید باید مطمئن باشید كه طرف صحبت شما درك بالایی داشته باشد. گشودگی و صدق و خلوص در كارها نیازمند درجه بالایی از دلگرمی و اطمینان است. هنگامی كه ناراحتی ها و نگرانی ها مانند یك وزنه برای قلی شما سنگینی می كنند روح خود را باخدای خود بدون هیچ مانعی ارتباط دهید . او كسی است كه هرگز زندگی ما را نقد و ما را محكوم نخواهد كرد.

 

 

4. زندگی خصوصی
زندگی خصوصی یك موضوع مقدس و با ارزش است . حتی اگر شخصی خرافاتی نباشیم اما باور داریم كه قدرت احساسات اشخاص درزندگی خصوصی بی تأثیر نیست. هیچكس دوستندارد كه به واسطه علایق، گفتار و كردارش محكوم شود. امروزه جوانان بطور ناخودآگاه همدیگر را به بحث وانتقاد درباره زندگی خصوصی اشان تحریك می كنند. اطلاعات شخصی، عكسها و فیلم های خود را در وب سایتها و رسانه های مختلف اجتماعی منتشر می كنند و این فرصت را به میلیون ها نفر می دهند تا جزییات زندگی شخصی یكدیگر را مشاهده كنند.

 

 

شبكه های اجتماعی بزرگترین منبع اطلاعات نادرست و دروغ است. دشمنان نیز از این موضوع بیشترین استفاده را خواهند داشت. می توانند از این طریق به شما یا نزدیك ترین افراد به شما تهمت و افترا بزنند و این برای روابط شما بسیار خطرناك است. حذف یا مسدود كردن حساب كاربری نیازی نیست فقط سعی كنید دراین شبكه ها عكس های كمتری كه زندگی شخصی شما را برای شخصیت های خوب و بد قابل دسترس می سازد قرار دهید .

 

 

5. اهداف آینده
هر كسی دردنیا اهداف و نقشه ها و رؤیاهایی دارد. بسیاری از شخصیت ها ی خیال پرداز درباره نقشه های آینده اشان با افرادی كه دانش خوبی ندارند بحث و گفتگو میكنند. چه چیزی در بازگویی رؤیاهایتان به دیگران وجود دارد؟ بهتر است بدون اعلان كردن و اشتراك بادیگران به اهداف خود برسید. از نظر علمی ثابت شده است كه افراد پرحرف نسبت به كسانی كه ایده ها و طرح های آینده اشان را همانند یك راز حفظ می كنند شانس كمتری برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود دارند.

 

 

اهداف و ایده های شما باید شخصی باشد نه عمومی. وقتی درحال انجام وظایف خود هستید بارعایت این موارد از فرصت های مناسبی برای رسیدن به موفقیت های خود برخوردار خواهید شد. سركوب كردن این تمایل برای آن كه دیگران را ازنقشه های خود مطلع نكنید كار سختی است. اما این بازیارزش تلاش دارد. این امر باعث تمركز شما بر روی افكارتان شده و به اندازه كافی برای اتمام آن تحریك خواهید شد.

 

 

ارتباط با مردم خوب است اما مزایا و معایبی دارد. متأسفانه برخی افراد حیله گر هستند كه می توانند شما را به عقب و فرصت های اولیه بكشانند. افراد باهوش سعی می كنند كه این فرصت ها را به دشمنانشان ندهند و زندگیشان را مانند یك راز حفظ می كنند و از صحبت كردن با افرادی كه اعتمادی به آنها ندارند خودداری می كند. باید بدانید زبان شما می تواند دشمن شما شود. امیدواریم این نصیحت ها به شما كمك كند تا در راه پیشرفت و موفقیت ثابت قدم باشید.

مطالب داغ هفته اخیر