لیونل مسی به دنبال این پسر بچه فقیر می گردد (عکس)

مجموعه : اخبار ورزشی
لیونل مسی به دنبال این پسر بچه فقیر می گردد (عکس)

لیونل مسی به دنبال این پسر بچه فقیر می گردد. همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید این کودک با نایلون شبیه رنگ پیرآهن تیم ملی آرژانتین که اسم مسی و شماره پیرآهن او را روی این پلاستیک نوشته است عشق و علاقه خود را به این ستاره فوتبال جهان ثابت کرد و حالا مسی به دنبال این پسر می گردد.

 

پس از اینکه تصویر کودکی با لباسی از جنس پلاستیک میوه که بر روی آن نام و شماره لباس مسی را نوشته بود در سایتی ترکیه ای منتشر شد گوینده شبکه فاکس اسپورت از مردم سراسر جهان خواهش کرده اگر اطلاعی از این پسربچه دارند آنها را در جریان بگذارند.به گزارش فراناز انتشار این تصویر احساسات بسیاری از جمله خود لیونل مسی را برانگیخت تا جایی که او از مردم تقاضا کرد در پیدا کردن این پسر بچه او را یاری کنند تا پیراهن اصلی خود را به او بدهد

 

لیونل مسی به دنبال این پسر بچه فقیر می گردد (عکس)

 

صفحه رسمی توییتر لیونل مسی برترین بازیکن جهان در سال 2015 خواستار آشنایی با کودک عراقی و فرستادن پیراهن امضاء شده خود برای وی شده است.

 

بعد از انتشار عکس فوق الذکر که نشان میداد پسربچه عراقی  پیراهن مسی را با نوشتن نام این ستاره تیم ملی آرژانتین بر روی کیسه پلاستیکی بر تن کرده، تلاش جهانی برای پیدا کردن وی آغاز شده است.

 

ماجرا از انجا آغاز شد که اولین بار یک سایت ترکیه ای با تصویری که از این پسربچه منتشر کرد باعث سرو صدا و جلب توجه جهان ورزش به این پسر بچه شد. به گزارش فراناز اسم و شماره پیراهن لیونل مسی فوق ستاره بارسا بر روی این کیسه پلاستیکی با طرح راه راه آبی که شباهت به پیراهن تیم ملی آرژانتین دارد  نوشته شده است!

 

گویا این پسربچه عراقی اهل دهوک است و اکنون افراد زیادی در فضای مجازی کارزاری به راه افتاده تا وی را پیدا کنند و یک پیراهن اصل مسی را به وی هدیه کنند.

 

مسی در حالی پنج بار به عنوان برترین بازیکن جهان انتخاب شده است که در طول دوران فوتبال خود خیلی کم اسیر حواشی شده و تنها روی فوتبال خود تمرکز کرده است و چهره خوبی از خود در بین علاقه مندان به فوتبال ایجاد کرده است.

 

مطالب مرتبط :

 

لیونل مسی در تختخواب با پسرش + عکس

 

چهره لیونل مسی در هنگام ضربه زدن به توپ

 

عکس لباس پوشیدن مسی که شبیه معلم جغرافی است

 

عکس و حواشی مراسم برنده توپ طلای 2015 فوتبال جهان

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
مشاهده بیشتر