مرد درختی که بدنش شبیه درخت بود فوت کرد (عکس)

مرد درختی که بدنش شبیه درخت بود فوت کرد (عکس)

در مطالب قبلی فراناز از این مرد درختی گزارشی را تهیه کرده بودیم. حالا با خبر شده ایم این مرد عجیب که از یک بیماری نادر رنج میبرد در حسرت داشتن همسر جان به جان آفرین تسلیم کرده است.

 

دده کوسوارا مرد درختی اندونزی که بخاطر رشد بی رویه زگیل های عفونی روی اعضای بدنش ، اندامی شبیه به شاخه درختان پیدا کرده بود ، در حسرت پیدا کردن عشق یک زن درگذشت . به گزارش فرا ناز تنها مرد درختي اندونزي که از بدنش مانند ريشه درختان زگيل رشد مي نمود و باعث شده بود ظاهر وحشتناکی پیدا کند در بيمارستان حسن ساديکين اندونزي فوت نمود.او تنها مرد درختي کشور اندونزی بود . وی در 30 ژانويه 2016 فوت نمود. دده کوسوارا از بيماري نادر رنج مي برد.بيماري موجب شده بود از بدنش مانند ريشه درختان زگيل رشد نمايد.

 

مرد درختی که بدنش شبیه درخت بود فوت کرد (عکس)

 

وي مبتلا به بيماري لواندوسکي لوتز ديسپلازي شده بود.در اين نوع بيماري از بدن افراد زگيلهاي عفوني غيرقابل کنترل مانند پوست درختان رشد مي نمايد به همين دليل به بيماري درختي معروف است.

 

غمگین ترین بخش سرنوشت این مرد عجیب به گزارش فراناز  این بود که همسرش 10 سال قبل کوسوارا را تنها گذاشت به خاطر اينکه نمي توانست هزينه زندگي خانواده و دو فرزندش را تهيه نمايد.دده کوسوارا به خاطر بیماری اش نمیتوانست بر سرکار برود .کوسوارا قبل از مرگش گفته بود:”اولين چيزي که دوست دارم در زندگي داشته باشم شغل است.که سرمايه اي داشته باشم و خدار را چي ديدي شايد روزي دختري را ديده و با او ازدواج نمايم.

 

مرد درختی که بدنش شبیه درخت بود فوت کرد (عکس)

 

زگيلهاي سنگين مرد درختي را دچار مشکل نموده بود.در سال 2008 وي با جراحي توانسته بود 6 کيلوگرم زگيل را از بدنش جدا نمايد.اما از انجايي که بيماري غير قابل کنترل است زگيل ها مجددا شروع به رشد نمودند.زگيلهاي عفوني موجب شده بود ساير اندامهاي بدن از جمله کبد و معده درگير شده و در نهايت تنها مرد درختي اندونزي در 30 ژانويه 2016 فوت نمود.

 

مطالب مرتبط :

 

عکس های مردی عجیب با دستان درختی و پاهای سُم مانند

 

مرد عجیبی که با گوش نفس می کشد! (+عکس)

 

باردار شدن و زایمان عجیب مرد 29 ساله آمریکایی + عکس

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی