معجونی معجزه کننده برای تمام بیماری ها

معجونی معجزه کننده برای تمام بیماری ها

معجونی معجزه کننده برای تمام بیماری ها، فرمول عمومی این ماده مقوی به قرون وسطی بازمی گردد زمانی که مردم از انواع بیماری ها و همه گیری ها رنج می بردند.

 

به طور خلاصه این ماده مقوی برای درمان تمام بیماری ها مفید است و سیستم ایمنی را تقوت می کند و به عنوان ماده ای ضد ویروس، باکتری، قارچی و انگلی نقش دارد و در بهبود شدیدترین عفونت ها موثر است.

 

اعتقاد بر این است که سرکه سیب در درمان مشکلاتی مانند یبوست، سردرد، ورم مفاصل، استخوان ضعیف، سوء هاضمه، کلسترول بالا، اسهال، اگزما، چشم درد، خستگی مزمن، مسمومیت غذایی خفیف، ریزش مو، فشار خون بالا، چاقی ، و بسیاری از مشکلات دیگر مفید است.

 

مواد لازم:

24 اونس  700 میلی لیتر سرکه سیب
¼ فنجان سیر خورد شده
¼ فنجان پیاز خورد شده
2 فلفل تازه
¼ فنجان رنده شده زنجبیل
2 قاشق غذاخوری ریشه خردل رنده شده
2 قاشق غذاخوری پودر زردچوبه و یا 2 تکه ریشه زردچوبه

 

طرزتهیه:

به جز سرکه تمام مواد تشکیل دهنده را در یک کاسه، ترکیب کنید.
مخلوط را به یک شیشه انتقال دهید.
سرکه سیب  در ظرف بریزید و آن را تا بالای شیشه پر کنید. بهترین است 3/2 از شیشه شامل مواد خشک، و بقیه با سرکه پر شود.
مخلوط رابه خوبی تکان دهید و به مدت 2 هفته ، شیشه را در جای خنک و خشک نگه دارید . به خوبی چند بار در روز شیشه را تکان دهید.
بعد از 14 روز، مخلوط به خوبی فشرده شده است. برای دستیابی به نتایج بهتر، گازاستریل روی آن قرار دهید و به خوبی آن را فشار دهید تا کل آب بیرون بیاید؛ از بقیه مخلوط خشک در هنگام پخت استفاده شود

 

سیر آنتی بیوتیکی قوی

که دارای فواید بسیاری برای سلامتی است. آنتی بیوتیک های شیمیایی باکتری های مفید برای بدن را نیز از بین می برند اما سیر این نوع باکتری های را در بدن افزایش می دهد. ای ن ماده یک ضد قارچ قوی است که که همه مواد آنتی ژن ،‌پاتوژن  و میکروارگانیسم ای بیماری ز را از بین می برد.

 

پیاز

خواصی مشابه سیر دارد اما با اثر کمتر. ترکیب سیر و پیاز با هم ،‌ماده خوب برای دفاع از بدن هستند.

 

سرکه سیب

اعتقاد بر این است که سرکه سیب در درمان مشکلاتی مانند یبوست، سردرد، ورم مفاصل، استخوان ضعیف، سوء هاضمه، کلسترول بالا، اسهال، اگزما، چشم درد، خستگی مزمن، مسمومیت غذایی خفیف، ریزش مو، فشار خون بالا، چاقی ، و بسیاری از مشکلات دیگر مفید است.

سرکه سیب سرشار از پتاسیم است. مطالعات نتایج کمبود پتاسیم در رشد آهسته را نشان داده اند. همه از این مشکلات می تواند از بین برود در صورتی که  شما از سرکه سیب به طور منظم استفاده کند پتاسیم همچنین باعث حذف ضایعات سمی از بدن است.

بتا-کاروتن مانع از آسیب های ناشی از رادیکال های آزادو  حفظ جوانی  پوست است. سرکه سیب برای کسانی که می خواهند وزن کم کنند،مفید است.

 

خردل

این ماده برای سینوس ها و ریه مفید است و باعث باز شدن مجرای تنفسی و سینوس ها در زمان سرماخوردگی می شود. بسیاری از پزشکان با این ماده موافق هستند.

 

زنجبیل

ماده ای با خصوصیات ضد التهابی قوی است.

 

فلفل چیلی

این ماده،‌ محرکی قوی برای گردش خون است وخاصیت آنتی بیوتیکی خود را در درمان و مبارزه با بیماری ها ،‌مورد استفاده قرار می دهد.

 

زردچوبه

جز بهترین ادویه جات است. باعث پاکسازی بدن از عفونت ها و کاهش تورم می شود، از پیشرفت سرطان جلوگیری می کند. و هم چنین برای افرادی که با درد مفصل مواجه هستند، بسیار مفید است.

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما