تجاوز پیرمرد 58 ساله به دختری در گوشه خیابان (عکس)

مجموعه : مجله خبری
تجاوز پیرمرد 58 ساله به دختری در گوشه خیابان (عکس)

تجاوز پیرمرد 58 ساله به دختر 17 ساله در گوشه خیابان باعث رعب و وحشت مردم شد. این مرد به دختری که از کنار خیابان در حال رد شدن بود حمله کرد و سپس با او رابطه جنسی وحشیانه انجام داد.

 

به گزارش فراناز این مرد که توسط دوربین های خیابان شکار شد. پس از شناسایی نام او کریستوفر جیم باهن اعلام شد . او که یک رفتگر سابق در مدارس بوده است به گزارش فرا ناز در سپتامبر سال گذشته در رینگ وود ملبورن در یک حمله دیوانه وار به دختر نوجوان که در حال برگشت از مدرسه بود،تجاوز میکند.

 

به گزارش پلیس او همچنین از چاقویی برای تهدید و برهنه کردن دختر بی گناه استفاده و او را زخمی کرده است. بر اساس صحنه هایی که در فیلم نشان داده شده است و جزئیات را فاش کرده است، دختر جوان که در حال قدم زدن از مدرسه  به سمت خانه بود، کریستوفر با چاقویی که در دستش بود او را تعقیب و به دام انداخت.

 

تجاوز پیرمرد 58 ساله به دختری در گوشه خیابان (عکس)

 

مرد شیطان صفت  بعداز چند دقیقه با خونسردی کامل چاقوی خون آلود را در جیبش پنهان کرد، دو مرد که در حال رانندگی و عبور از خیابان بودند سریعا با پلیس تماس گرفتند و این اتفاق دلخراش را گزارش دادند.

 

پلیس بعد از رسیدن به صحنه جرم لباسهای خون آلود را یافت و پس از گرفتن رد خون به اطراف آپارتمان‌ “باهن” رسید. پلیس درباره این خبر گفت: “باهن” مکان جنایت را از قبل پیش بینی کرده است. در بررسی های بیشتر معلوم شد که این مرد متجاوز که قبلا هرگز ازدواج نکرده و هیچ رابطه عاطفی قانونی نداشته، در حال حاضر اعتیاد شدید به مشروبات الکلی دارد.

 

تجاوز پیرمرد 58 ساله به دختری در گوشه خیابان (عکس)

 

گفته شده است،‌این دختر قربانی که با حس نگرانی و شرمساری زندگی میکند و اغلب به هنگام خواب کابوس هایی از آن روز و چاقوی خونین میبیند، همچنان تحت درمان روانپزشکان قرار دارد.قربانی 17 ساله به خبرگزاری‌های محلی گفته است: من از خودم متنفر شدم و این اتفاق شوم چیزی است که حتی برای دشمنم ارزو نمیکنم.

 

این متجاوز بی رحم در دفاع از خود گفته است که هیچی از آن حمله منزجر کننده  بیاد نمی آورم. به گفته پلیس او از سه روز قبل مقدمات این عمل زشت را طراحی کرد و در آن  حالت نیز مست بوده است. “باهن” برای محاکمه شدن در دادگاه تا هفته آینده در بازداشت به سر میبرد.

 

مطالب مرتبط :

 

تجاوز جنسی به خانم معلم در بین شمشادهای کنار اتوبان

 

چرا برخی افراد به رابطه جنسی خشن علاقه دارند؟

 

مرده شوری که به زنان مرده تجاوز می کرد

 

مردی که به جسد دختر 17 ساله در گورستان تجاوز کرد

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
مشاهده بیشتر