پیشکسوت باشگاه پرسپولیس 50 ضربه شلاق خورد + عکس

مجموعه : اخبار ورزشی
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس 50 ضربه شلاق خورد + عکس

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس 50 ضربه شلاق خورد + عکس

 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: من شلاق خوردم، اما دیگر نمی‌گذارم این فرد (افشین پیروانی) در تهران زندگی کند، او باید وسایلش را جمع کند و به شیراز برود!در این میان اما افشین پیروانی میگوید رضایت داده بوده و تقصیری ندارد.

 

پیشکسوت تیم پرسپولیس بنا به حکمی بتازگی حد 50 ضربه شلاق را خورده است. به گزارش فراناز ضیا عربشاهی  در مورد اینکه عنوان شده به خاطر شکایت افشین پیروانی 50 ضربه شلاق خورده است، اظهار داشت: من یک پرسپولیسی متعصب هستم که وقتی پنج دقیقه دیر سر تمرین می‌رفتم علی پروین استرس می‌گرفت! من سال 65 از دورتموند پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم، اما به عشق پرسپولیس و هواداران به این پیشنهاد پاسخ منفی دادم!

 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس 50 ضربه شلاق خورد + عکس

 

وی ادامه داد: چند روز پیش به خاطر شکایتی که افشین پیروانی از من انجام داده بود، 50 ضربه شلاق خوردم. وقتی به اجرای احکام رفتم مأمور اجرای احکام به من گفت که به این حکم اعتراض کنم یا شلاق‌ها را بخرم، اما مردانه گفتم می‌خواهم شلاق بخورم. وقتی آن شخص می‌خواست به من شلاق بزند عرق می‌ریخت، اما به او گفتم کارش را انجام بدهد.

 

در زمانی که حمید درخشان و پیروانی در اوج دعواهای رسانه ای بودند، عربشانی به حمایت از درخشان پرداخت و جملاتی را علیه پیروانی به کار برد که در دادگاه محکوم به خوردن شلاق یا پرداخت جریمه نقدی اش شد.

 

پیروانی می گوید: «من سال گذشته پس از آنکه با عربشاهی و همسرش حرف زدم، مشکل حل شد و رضایت دادم. این چیزی است که می دانم.»ولی در کمال تعجب حکم شلاق برای عربشاهی اجرا شد و گویا پیروانی اصلا از این اتفاق خبر نداشته است.

 

عربشاهی تصریح کرد: بالاخره پیروانی پرسپولیسی است و من هم به خاطر این پرسپولیسی شلاق خوردم که ایرادی ندارد. من به خاطر رفاقت با درخشان و حمایت از او شلاق خوردم و باز هم از درخشان و دیگر پرسپولیسی‌ها حمایت می‌کنم و مقابل مخالف آنها سینه سپر می‌کنم.

 

 پیشکوست پرسپولیس می گوید: «دوست نداشتم چیزی در این باره بگویم و پیش خودم بمانم ولی با توجه به اینکه پیروانی گفته رضایت داده، ولی باید بگویم به دادگاه رفتم و شلاقم را خوردم. به من گفتند یا پول بده یا حکمت را بپذیر که گفتم حکم را می پذیرم و دوشنبه 50 ضربه شلاق خوردم.»

 

افشین پیروانی مدیر تیم ملی و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اداعای ضیا عربشاهی مبن بر شلاق خوردنش پس از شکایت وی توضیحاتی ارائه کرد. پیروانی در این پیغام تاکید کرده، با توجه به صحبت با همسر ضیا عربشاهی از اجرای حکم خودداری کرده و نمی داند این بازیکن پیشکسوت پرسپولیس که ادعا کرده در دادگاه بخاطر شکایت پیروانی شلاق خورده، به چه دلیل این حکم برایش اجرا شده است.این توضیح را بخوانید:

 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس 50 ضربه شلاق خورد + عکس

 

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
اتومبیلی که بخاطر گرمای بیش از حد هوا ذوب شد! + عکس
اتومبیلی که بخاطر گرمای بیش از حد هوا ذوب شد! + عکس
مشاهده بیشتر