ازدواج رونالدو پرخرج ترین ازدواج تاریخ فوتبال جهان

ازدواج رونالدو پرخرج ترین ازدواج تاریخ فوتبال جهان

کریس رونالدو که همین یکی دو هفته پیش بود به عنوان سالم ترین مرد جهان هم معرفی شد حالا در آستانه یک اتفاق مهم است.این اتفاق مهم ازدواج است.

 کریس رونالدو پس از حذف پرتغال از جام جهانی در میان هوادارانش گفت که پرتغال تیم خوبی نبوده و در ناکامی تیم ملی پرتغال وی مقصر نیست اما مگر می شود کریس رونالدو جایی باشد و از درباره ایرینا شایک نپرسند. نامزد کریس رونالدو که قرار است مادر پسر کریس باشند حالا حسابی سوژه شده است. درست متوجه شدید، کریس از همسر اولش یک پسربچه دارد که عاشق مادر بزرگش یعنی مادر رونالدوست.

چند وقت پیش خبر آمد که پسر رونالدو از بی مادری به شدت ناراحت و غمگین و افسرده است و دلش مادر می خواهد. به همین دلیل بود که کریس این بار به صورت جدی سراغ شایک رفته و از او خواسته تا برای تاریخ قطعی عروسی شان فکر کند و همین ماجرا باعث شده تا اخبار مربوط به کریستیانو رونالدو و نامزد روسی اش یعنی ایرینا شایک روز به روز داغ تر شود.

درگذشت مادربزرگ کریس رونالدو که او هم عاشق کریس رونالدو بود حسابی روحیه رونالدو را خراب کرده است و بسیاری بازیهای بد او در جام گینس را به دلیل درگذشت مادربزرگش می دانند. رونالدو بر خلاف آن چیزی که نشان می دهد، خیلی احساساتی است. در هر حال شاید برگزاری مراسم ازدواج حال و هوای کریس را عوض کند.

 

در مسیر ازدواج
همانطور که گفتیم رونالدوی 28 ساله تصمیم به ازدواج گرفته است. از سال 2012 وی با ایرینا شایک روسی آشنا شد و خیلی زود خودش را با شایک در مسیر ازدواج قرار گرفت. آنطور که سایتها نوشته اند رونالدو سال گذشته با دادن یک ساعت به جای حلقه رسما از شایک خواستگاری کرد و در حالیکه همه فکر می کردند شایک به این دلیل که کریس به او حلقه نداده ناراحت می شود، اما اینطور نبود و وی به کریس پاسخ مثبت داد تا حسابی هم کریس وهم طرفداران کریس خوشحال شوند.

 

عروسی کی برگزار می شود؟
در چند ماه گذشته خبرهای جسته گریخته ای از مراسم ازدواج این دو به گوش می رسید اما هیچ خبری رسمی نبود تا اینکه رونالدو چندی پیش به دوستان و هم بازیانش در زئال مادرید اعلام کرد که به سرش زده تا جشن عروسی خود تا پایان سال 2014 برگزار کند و همین عامل باعث شد تا خبر به بیرون درز کند و به همین دلیل است که اخبار مربوط به ازدواج وی روز به روز جدی تر می شود.

در فوتبال اروپا و در بالاترین سطحش مثل اسپانیا هم نمی شود به راحتی از اخبار محافظت کرد و همه چیز به بیرون درز می کند.البته رونالدو از این اتفاق ناراضی نیست اما خودش گفته است که نگران شایک است که از این ماجرا کسی خبر دار شده است. در هر حال، پس از اینکه همسر مسی پسربچه اش را به دنیا آورد، بسیاری از دوستان کریس و طرفداران ومخاطبانش در صفحات فیس بوک و توییتر از او خواستند تا هرچه زودتر بتواند با شایک ازدواج کند و صاحب فرزند شود تا از مسی عقب نیفتد.

 

جزئیات جشن
اما مسلما کریس هم به همان دوستان گفته است که می خواهد جشن مفصلی برای شایک بگیرد. بر طبق آخرین اخبار مراسم ازدواج این زوج مشهور در مادیرا زادگاه رونالدو برگزار خواهد شد و بالغ بر هفت هزار مهمان در این عروسی حضور خواهند داشت.شاید مثل یک برگزاری مراسم افتتاحیه زمان و هزینه ببرد.

در هر حال برخی سایتهای خارجی اقدام به برآورد کردن هزینه های ازدوجا کریس کرده اند که رونالدو همه را تکذیب کرده، اینجا لازم نیست بدانید قرار است چندین میلیون یورو برای وی خرج می شود اما این را بدانید که عروسی رونالدو 7000 نفر میهمان دارد، آن وقت است که باید کلی به دنبال گمانه زنی هم رفت در هر حال هزینه های این ازدواج خبرساز برآورد نشده است اما مطمئنا پرخرج ترین ازدواج اهالی فوتبال جهان خواهد بود. گفته می شود رونالدو آذرماه امسال رسما ازدواج می کند.رونالدو ترجیح داده ازدواجش زیاد شلوغ باشد. جشن پر از مقامات سیاسی کشورهاست و تا دلتان بخواهد در لیست مدعوین نامهای بزرگی دیده می شود .

دوستان و دشمنان همیشه هستند و البته رونالدو قرار است به مسی هم رسما نامه بدهد تا در مراسم جشن ازدواجش شرکت کند. این اتفاق می تواند بزرگترین اتفاق جهان فوتبال باشد که دو نفر که همیشه داخل زمین با هم برخورد دارند، چطور خارج از زمین با هم دوست هستند! یک نکته را باید گفت و آن مدیریت 7000 نفر مدعو است که کار سختی است و باید دید کریس برای بسیج کردن نیروهایش چه خواهد کرد و چطور این عروسی پرزرق و برق را بیشتر رونق می دهد.

شاید کریس بخواهد با کت و شلوار برای میهمانان روپایی بزند و حرکات نمایشی اجرا کند. رونالدو که عاشق نامزدش بود در چند وقت گذشته با خبرهای حاشیه ای مبنی برجدایی اش از شایک مطرح شده که او فقط با عکس انداختن با همسرش در شبکه های اجتماعی شایعات را خنثی می کرد.باید دید رونالدو چه سنگ تمامی برای شایک روسی می گذارد!

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی