سپند امیرسلیمانی بازیگر، به خوانندگی روی آورد! عکس

سپند امیرسلیمانی بازیگر، به خوانندگی روی آورد! عکس

سپند امیرسلیمانی از بازیگری به خوانندگی روی آورد! عکس. به گزارش سایت فراناز، این بازیگر جوان ایرانی که شهرت زیادی را دارد پس از افتتاح رستوران حالا به خوانندگی روی آورده است و اولین قطعه وی به زودی منتشر خواهد شد. جالب است که نام اولین قطعه سپند “شب پاییز” است اما این قطعه در میانه بهار منتشر می شود!

 

سالها پیش از این و به دلیل مجاز نبودن موسیقی پاپ اگر کسی میخواست خواننده شود راهی نداشت جز آن که سری بزند به لوس آنجلس و ناحیه وستوود و بعد از مقداری هزینه کردن-البته به دلار- برای انتخاب شعر، آهنگساز و تنظیم کننده و در نهایت عقد قرارداد با یکی از شرکتهای تولید موسیقی، آلبومی را روانه بازار کند.

 

این روزها اما دیگر برای خواننده شدن حتی نیازی به آن نیست که به استودیو بروید. به لطف نرم افزارهای میکس آهنگ قادرید بخوانید و به لطف شبکه های اجتماعی قادرید موسیقی تان را منتشر سازید.

 

شاید برای همین باشد که در سالهای اخیر فارغ از حجم عمده ای از علاقمندان خوانندگی که بخت خود را در این مسیر آزموده اند، بسیاری از چهره های ورزشی یا سینمایی هم بدشان نیامده که تواناییهای خود در خوانندگی را امتحان کنند.

 

“دکی جون” هم خواننده شد!

در تازه ترین مورد سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش “دکی جون” در کمدی “اخراجیها” به جرگه خوانندگان پیوسته است. سپند که هم پدرش سعید امیرسلیمانی و هم خواهرش کمند بازیگر هستند و طی ماههای اخیر بخاطر راه اندازی رستوران “سپند” هم در کانون توجه قرار گرفته بود با انتشار متنی در صفحه اجتماعی اش ضمن اعلام خبر انتشار نخستین قطعه باکلامش دلیل روی آوردن به خوانندگی را هم بیان کرده است.

 

ساز زدن از بچگی با من بوده

سپند می گوید: بعد از سالها بالاخره اتفاقى كه منتظرش بودم دارد می افتد و اولین آهنگم به زودى منتشر میشود. میدانم كه شاید بعضی دوستان باز بپرسند كه چرا بازیگران كار موسیقى میكنند؟ در جواب این دوستان عزیز باید بگویم كه ساز زدن و موسیقى از بچگى تا امروز با من بوده و تا همیشه عشق من باقى میماند. همه ما حق داریم گاهى براى دلمان كار كنیم،این كار یک کار است براى دلم، همین.

 

سپند امیرسلیمانی بازیگر، به خوانندگی روی آورد! عکس

 

چه خوب که آگاهانه خوانندگی را آزمودید

اینکه سپند قبل از آن که مخاطبان به قضاوت درباره خوانندگی او روی آورند خودش دلیل این مساله را اعلام کرده است و آن را کار دلش دانسته میتواند به این معنا باشد که وی در این حیطه ادعایی برای ایجاد یک جریان خاص یا یک اتفاق بزرگ ندارد و همین واقع بینی او را متمایز می کند از چهره هایی که بعد از سالها بازیگری با ادعای جریان سازی به حیطه خوانندگی آمدند اما جز خلق موقعیتهای کمیک برای خنداندن مخاطبان کاری از پیش نبردند.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
مشاهده بیشتر