علامت و نشانه‌ های به ارگاسم رسیدن زنان

علامت و نشانه‌ های به ارگاسم رسیدن زنان

1- نوک پستانها سفت میشود نفس نفس زدنهای تند روی می‌دهد.

۲- احساساتی شدن: بعضی از مواقع به ارگاسم رسیدن زن چنان موجی از احساست در او بوجود می آورد که شروع به گریه میکند .

۳- به خواب میرود البته بیشتر مردم تصور میکنند این حالت درمردان بیشتر نمایان می‌شود اما در حقیقت این چنین نمی باشد به خاطر داشته باشید اگر زن شما بعد از برقراری رابطه جنسی به خواب رفت و پشتش را به شما کرد بی احترامی از جانب او تلقی نکنید این خود نشانه خوبی از ارضاء شدن آن می‌باشد .

۴- نیاز به آغوش صمیمی: بعد از به ازگاسم رسیدن مایلند که شما محکم آنها را در آغوش بگیرید این کار احساس خوبی به آنها دست میدهد و به عنوان خاتمه کار مفید میباشد .

۵- نمی‌تواند راه برود: بعد از به ارگاسم رسیدن به علت لرزش پاها قادر به راه رفتن نمی‌باشد.

۶- سنگین می‌شود: اگر او را بلند کنید به وضح این را حس می‌کنید.

۷- نمی‌تواند در موردش حرف نزند: زن پس از اتمام کار هنوز در مورد نزدیکی صحبت می‌کندو حرفهای حین آمیزش را تکرار می‌کند و در آن حال و هوا است.

۸- لبخند رضایت

 

علایم پاسخ جنسی در بانوان

تحریک اولیه:

سفت شدن نوک پستانها( در برخی), تورم سر کلیتوریس, نرم شدن دهانه رحم, بزرگی و گشاد شدن دو سوم دهانه رحم, بالاآمدن تنه و دهانه گردن رحم, کمی افزایش ضربان و فشار خون.

 

با ادامه تحریک:

بزرگی آرئول و بزرگی سینه, بزرگ شدن لابیا ها, کوچک شدن سر کلیتوریس,تورم دو سوم خارجی وا تساع بیشتر دوسوم داخلی, بالاآمدن بیشتر رحم, افزایش بیشتر ضربان و فشار خون, افزایش تعداد تنفس.

 

در مرحله ارگاسم:
سینه ها بدون تغییر , کلیتوریس بدون تغییر, لابیا ها بدون تغییر, دهانه رحم انقباض یک سوم خارجی, رحم (انقباضات), ضربان و فشار خون ادامه افزایش , تنفس افزایش بیشتر.

 

در مرحله فروکش:
سینه ها بازگشت به حالت نرمال, لابیاها بازگشت به حالت نرمال, کلیتوریس بازگشت به حالت نرمال, واژن بازگشت به حالت نرمال, رحم برگشت به حالت نرمال, ضربان و فشار خون برگشت به حالت نرمال, تنفس برگشت به حالت نرمال.

 

گردآوری : فراناز

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
فروش عقد نامه ناپلئون بناپارت و ژوزفین
فروش عقد نامه ناپلئون بناپارت و ژوزفین
مشاهده بیشتر