آرایش شب ویژه موهای خاکستری در 8 مرحله

آرایش شب ویژه موهای خاکستری در 8 مرحله

آرایش روی لب ها و گونه ها باید روشن تر و دارای جذابیت بیشتری باشد. در این مقاله 8 مرحله برای یک آرایش شبانگاهی برای خانمهایی با موهای خاکستری ارائه می کنیم:

مرحله اول: برای روشن تر کردن زیر چشم ها از یک کانسیلر استفاده کنید.

مرحله دوم: یک پنکیک روشن برداشته و به سر انگشتانتان بزنید و از آن برای روشن کردن پوست تان استفاده کنید. پنکیکی با زیرساخت زرد رنگ که هرگونه جوش یا نقاط قرمز در صورت شما را بپوشاند، همچنین با این پنکیک می توانید خطوط دورلب تان را نیز از بین ببرید.

مرحله سوم: زمانیکه موهای شما رو به خاکستری شدن رفت، ابروهایتان نیز به تدریج تغییر رنگ می دهند. برای آرایش آنها می توانید از سایه ابرو وسایه چشم استفاده کنید و با برس ابرو آن را پخش کنید. برای مدل ما یک سایه ابرو نرم قهوه ای رنگ استفاده شده اما به گونه ای که رنگ آن طبیعی به نظر برسد.

مرحله چهارم: سایه چشم نرم، به خوبی به شما کمک می کند که آرایشی طبیعی تر داشته باشید. از یک رنگ پایه برای خطوط پایینی استفاده کنید و زیر ابروها را رنگ روشن بکار ببرید.

سپس یک سایه نه چندان روشن برداشته و به خطوط پایینی ابرو بزنید تا عمق بیشتری به آن ببخشید. یک سایه عاجی رنگ با خاکستری مایل به قهوه ای می تواند ترکیب مناسبی باشد.

مرحله پنجم: پلک بالای چشم خود را با یک مداد چشم یا خط چشم یک خط نازکی بکشید. سپس با یک خط چشم پودری روی آن بکشید تا آن را محو و پخش کنید.

اگر دوست دارید که پلک پایینی چشم خود را نیز یک خط بکشید می توانید از یک خط چشم نرم استفاده کنید. تاکید بیشتر بر چشم ها بهترین آرایش برای خانمهایی است که موهای خاکستری رنگ دارند، چراکه چشم ها درمقابل موهای روشن جذابیت خاصی از خود نشان می دهند.

مرحله ششم: آرایش چشم خود را با یک ریمل مشکی رنگ به اتمام برسانید. چندین بار ریمل را به مژه هایتان بکشید تا خوب رنگ بگیرند.

مرحله هفتم: از یک رژگونه روشن براق برای رنگ دادن به گونه های تان استفاده کنید.رنگ گل بهی می تواند جذابیت خاصی در مقابل موهای خاکستری شما داشته باشد.

مرحله هشتم: یک رنگ زیبای رژ لب که آنهم براق باشد که مانند گل رز زیبایی موهای خاکستری شما را دو چندان کند.این رنگی است که برای مهمانی های شبانه بسیار کاربرد دارد.

 

گردآوری : فراناز

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی