برنزه کردن پوست صورت و بدن بدون آفتاب

برنزه کردن پوست صورت و بدن بدون آفتاب

برنزه کردن پوست بدون آفتاب گرفتن و با کرم های برنزه کننده شدنی است. کافی است این مطلب را تا انتها بخوانید تا به زیبایی اندام های بدن خود بیفزایید.

 

 داشتن پوستی درخشان و زیبا بدون نیاز به آفتاب کار آسانی بشمار می آید. تمام چیزی که نیاز دارید استفاده از کرم های برنزه کننده است. اگر خودتان قصد انجام آن را دارید بهتر است به توصیه های زیر توجه نمایید. راههای بسیاری برای برنزه کردن پوست بدون استفاده از نور خورشید وجود دارد و یا حتی ممکن است شما تمایل به استفاده از فرمول های مختلف برای قسمت های مختلف بدن داشته باشید برای مثال با استفاده از اسپری و یا کرم می توانید پوستی با رنگ زیبا داشته باشید.

 

ـ مرطوب کننده های برنزه کننده با غلظت پایین از دی هیدروکسی استون ، به تدریج و با استفاده روزانه پوست شما را برنزه می کنند. این نوع مرطوب کننده ها برای تغییرات جزئی در رنگ پوست توصیه می شوند.

 

ـ ورقه های برنزه کننده که برای داشتن رنگی زیبا مورد استفاده قرار می گیرند ، فقط کافی است آنها را باز کنید و بر روی پوست خود پهن کنید. این پدها درخشندگی خاصی را برای پوست شما به ارمغان می آورند. با استفاده از دستمال مرطوب برنزه کننده می توانید پوستی براق و طلایی داشته باشید.

 

ـ کرم ها و لوسیون های برنزه کننده فرمول های رنگی هستند که می توانید در هر نقطه از بدن از آنها استفاده نمایید. توجه داشته باشید که این فرمول به آسانی جذب پوست نمی شود و ماندگاری خوبی دارد.

ـ موس ها و ژل های برنزه کننده بسیار سبک بوده و سریعا خشک می شوند پس توجه داشته باشید که باید قبل از اینکه ترکیبات آن خشک شود از آن استفاده نمایید.

 

ـ سریع ترین راه برای پوشاندن نواحی بزرگ از بدن استفاده از اسپری های برنزه کننده است. شما باید آن را ۶ اینچ دور نگه دارید و در یک حرکت دایره ای به ناحیه مورد نظر اسپری کنید.

 

نحوه استفاده از محصولات برنزه کننده

 

برای داشتن رنگی زیبا بدون وجود رگه های قهوه ای مایل به زرد در آنها باید پوستی صاف داشته باشید. پس دوش بگیرید ، پاهی خود را اصلاح کنید و با استفاده از یک پاک کننده و یا لایه بردار از شر سلول های مرده پوست خلاصی یابید. فراموش نکنید که از اسکراب های حاوی نمک و شکر استفاده نکنید زیرا آنها دارای روغنی هستند که بر روی پوست می ماند و مانع از جذب برنزه کننده ها می شود.

 

سعی کنید خود را خشک کنید و اگر نمی خواهید احساس رطوبت داشته باشید بهتر است نقاطی از بدن را هنوز خشک هستند با استفاده از یک مرطوب کننده ، نرم کنید و زمان دهید تا جذب پوست شود.

 

از قسمت پایین شروع کنید و محصولات برنزه کننده را به پا ، مچ پا ، ساق ، ران ، عضلات شکم ، قفسه سینه و بازوها بمالید. فراموش نکنید که در یک حرکت دایره ای آن را بمالید.
سعی کنید که محصول برنزه کننده را که برای بدن استفاده نمودید با یک مرطوب کننده مخلوط کنید و برای صورت مورد استفاده قرار دهید. می توانید با قرار دادن نقطه در برخی نقاط صورت نظیر خطوط پیشانی و دور لب مرز آنها را مشخص کنید.

 

فراموش نکنید که در استعمال محصولات برنزه کننده حتما از دستکش استفاده نمایید. حال دستکش ها را در بیاورید و به کف دست خود ماده ضدعفونی کننده بمالید تا هیچگونه موادی جذب آن نشود. سپس محصول را به دستان خود بمالید.

 

با استفاده از یک پارچه مرطوب هر قسمتی را که میزان زیادی از محصول بر روی آن است پاک کنید.دستورالعمل روی پاکت را بخوانید که چه مدت باید صبر کنید تا پوست شما خشک شود و لباس بپوشید. از دوش گرفتن تا ۸ ساعت بعد و رفتن به باشگاه تا فردای آن روز خودداری کنید.با استفاده از مرطوب کننده میزان ماندگاری و درخشندگی آن افزایش یافته و بمدت ۳ تا ۶ روز بر روی پوست شما می ماند.

 

مطالب مرتبط :

 

برنزه کردن پوست در تابستان به صورت واقعاً طبیعی

 

با خوراکی پوست خود را برنزه کنید!

 

با آرایش برنزه صورت خود را زیباتر کنید

مطالب داغ هفته اخیر