مردی که به زنش رحم نکرد و از وی کلاه برداری کرد

مجموعه : مجله خبری
مردی که به زنش رحم نکرد و از وی کلاه برداری کرد

مردی که به زنش رحم نکرد و از وی کلاه برداری کرد. به گزارش پورتال جامع فراناز بخش اخبار روز، مردی که بدون اطلاع همسرش اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی او می‌کرد با تلاش مأموران پلیس فتا شهرستان کازرون استان فارس شناسایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: در پی دریافت شکایت یکی از شهروندان کازرونی با موضوع برداشت غیرمجاز از حساب بانکی وی، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.

 

سرهنگ مهرداد مشوق افزود: در بررسی فنی کارشناسان پلیس فتا از حساب شاکی پرونده که زنی جوان است مشخص شد 20 میلیون ریال به صورت اینترنتی و در چند مرحله از حساب وی برداشت شده است.

 

وی گفت: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از یک سری تحقیقات عامل برداشت های غیرمجاز که همسر شاکی است را شناسایی و به پلیس فتا احضار کردند.
سرهنگ مشوق افزود: متهم پس از بازجویی های اولیه در مواجهه با ادله و مستندات موجود به بزه انتسابی اعتراف و اظهار ندامت کرد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون با اشاره به معرفی متهم و شاکی به دادسرا از شهروندان خواست رمز عبور و اطلاعات حساب بانکی خود را به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار ندهند و با تغییر دوره ای رمز عابربانک خود ضریب امنیت آن را بالا ببرند و همچنین هشدار داد که رمز حساب بانکی جزو اطلاعات خصوصی است و هرگونه استفاده بدون اجازه توسط افراد غیر، برداشت غیرمجاز قلمداد می شود و با افراد خاطی برابر قانون رفتار خواهد شد.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
مشاهده بیشتر