دانش آموز سراوانی به همکلاسی هایش تیراندازی کرد

دانش آموز سراوانی به همکلاسی هایش تیراندازی کرد

دانش آموز سراوانی به همکلاسی هایش تیراندازی کرد. دانش آموز کینه‌جو در اقدامی هولناک هم‌مدرسه‌ای هایش را در سراوان به رگبار گلوله بست و صحنه خونین و دلخراشی را رقم زد. به گزارش فراناز در این حادثه خونین دو تن از دانش آموزان زخمی شدند و پلیس خیلی زود طراح حمله مسلحانه و همدستش را که از دانش آموزان همان مدرسه بودند به دام انداخت.

 

فرمانده پلیس سراوان در این باره گفت: عاملان تیراندازی و شلیک گلوله روز شنبه به دانش‌آموزان «دبیرستان پسرانه دانشگاه» در سراوان دستگیر شدند. یکی از دانش‌آموزان این مدرسه که در حادثه تیراندازی از ناحیه پا زخمی شده است چند روز پیش با دانش آموز دیگری در خارج از مدرسه درگیری پیدا کرده و توسط وی تهدید شده بود.

 

این دانش آموز صبح شنبه هنگام خروج از مدرسه با همکلاسی‌هایش، هدف تیراندازی دو ناشناس قرار گرفت و در واقع همان هم مدرسه‌ای‌ کینه جو خواسته بود از او انتقام بگیرد. بر اثر این تیراندازی پسر دانش‌آموز از ناحیه پا و دانش آموز دیگر از ناحیه شکم زخمی شدند که دومین دانش آموز به‌علت شدت جراحات به زاهدان منتقل شده است و اکنون در بخش آی‌سی یو بیمارستان امام علی(ع) این شهر بستری است و تلاش برای بهبود حال وی ادامه دارد.

 

فرمانده پلیس سراوان با اشاره به شناسایی عاملان این حادثه گفت: در تحقیقات پلیس مشخص شد که دو تیر‌انداز ناشناس همان کسانی هستند که چند روز پیش با دانش آموز پسر درگیر شدند و وی را تهدید کردند، همین کافی بود تا هر دو تیرانداز دستگیر شوند و پرده از این انتقامجویی مسلحانه بردارند.

مطالب داغ هفته اخیر