قطاری که فقط برای یک دختر مسیر طولانی طی می کند

قطاری که فقط برای یک دختر مسیر طولانی طی می کند

قطاری که فقط برای یک دختر مسیر طولانی طی می کند. کشور ژاپن بسیار به فکر مردم خود می باشد و اهمیت زیادی به سالمندان و جوانان می دهد.

 

یک قطار ژاپنی مدت سه سال است که به خاطر یک دختر دانشجو هر روز مسیر طولانی را طی می کند و در ایستگاهی دور افتاده توقف می کند تا او را سوار کند و به گزارش فراناز در سال آینده که این دختر خانم فارغ التحصیل شود این قطار دیگر به این ایستگاه نمی آید و توقف نمی کند.

 

ایستگاه قطار شرکت کامی در جزیره هوکائیدو واقع در شمالی ترین نقطه ژاپن، زمانی بسیار فعال بوده است. اما در سالهای اخیر تعداد افرادی که به این منطقه رفت و آمد می کردند به شدت کاهش یافت. در نهایت فقط یک نفر باقی ماند که به طور منظم از این خط دو ایستگاهی به طور منظم استفاده می کند: یک دختر دانشجو.

 

برنامه حرکت قطار با برنامه این دختر خانم تنظیم شده است.

 

قطاری که فقط برای یک دختر مسیر طولانی طی می کند

 

سه سال پیش، اوضاع راه آهن ژاپن که مدیریت این خط را بر عهده دارد تغییر کرد. اگر این خط تطیل می شد، دختری که برای رفت و برگشت به دانشگاه هر روز از آن استفاده می کردف با مشکل مواجه می شد. به خاطر همین موضوع، سه سال تمام، این خط با زیاندهی به کار خود ادامه داد. ساعات ورود و خروج قطار در این خط بر اساس برنامه مدرسه آن دختر تنظیم شده است.

 

به محض فارغ التحصیلی این دختر دانشجو این خط تعطیل خواهد شد.

 

این دختر که نامش اعلام نشده قرار است در ماه مارس فارغ التحصیل شود که به محض فارغ التحصیلی او این خط نیز به فعالیت خود خاتمه خواهد داد. در چند وقت اخیر در نواحی اطراف این ایستگاه 20 خط قطار تعطیل شده است. جمعیت سالمند ژاپن در این باره می گویند که دولت ژاپن نه سالمندان را نادیده می گیرد و نه جوانان را و این رمز موفقیت کشور ژاپن است.

 

مطالب مرتبط :

 

عکس زنی که در واگن قطار شلوارش را درآورد و لخت شد

 

قطار با سرعت 450 کیلومتر در ساعت در ژاپن

 

آویزان شدن دو پسر از قطار با سرعت110کیلومتر (عکس)

 

تونل زمان : عکس اولین قطار در ایران

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
مشاهده بیشتر