آموزش فریب پسرها توسط دختران در یک سریال!!

آموزش فریب پسرها توسط دختران در یک سریال!!

به گزارش فراناز  به نقل از بی باک ،فارسی وان در سریالی به دختران آموزش داد که چگونه برای جذب پسران دام پهن کنند. شبکه فارسی وان که در ابتدا کار خود را با ترویج روابط نامشروع آغاز کرد، در سریال های اخیر شد پا فراتر نهاده و به دختران آموزش می دهد که چگونه برای جذب پسران دام پهن کنند.
در همین زمینه در یکی از سریال های این شبکه دختری که با دوست پسر خود در پارک قدم می زند خطاب به او می گوید: « برای اتاق خوابم وسایل زیبا و قشنگی خریده ام. دوست دارم که شما این وسایل را ببینید». دوستش در جواب می گوید: « به شرطی به خانه شما می آیم که شما تنها در خانه باشی.»
در این هنگام دختر با خوشحالی شرط دوست پسرش را پذیرفته و قول می دهد که شرایط را فراهم کند. گفتنی است در سریال های شبکه فارسی وان به زنان آموزش داده می شود که برای رسیدن به امیال نفسانی خویش به دنبال مردان راه بیفتند و سعی کنند برای به دام انداختن مردان به هر کاری از آرایش گرفته تا پوشیدن لباس های زننده و … دست بزنند.
نکته قابل تامل اینجاست که در تمامی سریال های این شبکه اینگونه نشان داده می شود که روابط نا مشروع از طرف زنان شروع می شود و این زنان هستند که به دنبال دام پهن کردن برای مردان و رسیدن به خواسته های نا مشروع خود هستند. این نکته خود گویای اهداف شوم مسئولان و سیاستگذاران این شبکه علیه ملت و مردم ایران است .

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی