ترفندهای فاکتورگرفتن وحذف غذاهای مضرازبرنامه غذایی

ترفندهای فاکتورگرفتن وحذف غذاهای مضرازبرنامه غذایی

ترفندهای فاکتور گرفتن و حذف غذاهای مضر از برنامه غذایی برای پیشگیری از مبتلا شدن به چاقی و بیماری ها امری ضروری است که فراناز این ترفندهای مهم را به شما عزیزان آموزش می دهد.

 

درسته که ورزش کردن نقش حیاتی در میزان مصرف غذاها داره، اما شما میتونین با انجام این نکات کمی بیشتر مراقب باشین. پس این نکات رو به کار بگیرین تا دیگه بیش از حد چیبس، شکلات و غذاهای سرخ شده نخورین.

 

 

ببینین علتش چیه:

اول از همه باید بدونین که چرا همچین چیزی براتون رخ میده. هوس کردن میتونه ناشی از سطح پایین قند خون، کمبود مواد مغذی ضروری و تغییرات هورمونی باشه. دونستن این مسائل بهتون کمک میکنه که با چیزایی که شما رو تحریک میکنه مبارزه کنین.

 

 

دورشون کنین:

قدم دوم اینه که آشپزخونه تون رو پاکسازی کنین و این نوع غذاها رو از جلوی چشم بردارین. یعنی از شر ویفرهای چرب، دونات، بیسکویت های شیرین، چیبس ، بستنی و …. خلاص بشین.

 

 

آرامش داشته باشین و خوب بخوابین:

وقتی استرس داشته باشین یا به اندازه کافی نخوابین، هورمونی ترشح میشه به نام کورتیزول که باعث افزایش اشتها میشه.

 

 

5 وعده در روز رو امتحان کنین:

وعده های غذایی کوچیکتر در طول روز که حاوی مواد غذایی سالم تره، یه راه حل خوب برای ترک عادات غذایی غلطه. وقتی وعده های غذایی کافی داشته باشین، میزان قند خون ثابت باقی میمونه و هوستون کمک میشه.

 

 

از جایگزین استفاده کنین:

آیا زیاد گرسنه میشین؟ خب پس همیشه چیزایی مثل سیب، گلابی، آجیل یا کمی سبزیجات خام دم دستتون داشته باشین، به جای دونات ، کلوچه های گندمی بخورین و به جای بستنی، ماست کم چرب خنک.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
مشاهده بیشتر