آشنایی با شخصیت و ویژگی انسان های خوش شانس

مجموعه : شخصیت شناسی
آشنایی با شخصیت و ویژگی انسان های خوش شانس

در این مطلب از پورتال فراناز به طور کامل با شخصیت و ویژگی انسان های خوش شانس آشنا می شوید. شناختن این ویژگی ها به شما این امکان را می دهد تا به سوی خوش شانس شدن گام های بزرگی بردارید و در زندگی موفقیت را به خود نزدیک تر کنید. با فراناز همراه باشید.

 

خوش شانس بودن ممکن است برای هر فردی به وجود بیاید و برای خوش شانس شدن باید کارهایی را انجام داد. همه انسان‌ها در شرایط سخت آرزوی خوش‌شانسی دارند، آنها به زندگی انسان‌های به ظاهر خوشبخت دیگر غبطه می‌خورند و آرزو می‌کنند که ای کاش زندگی آنها را داشتند.

 

به غیر از افرادی که ثروتمند و مرفه به دنیا می‌آیند بیشتر انسان‌های موفق و خوش‌شانس خودشان این شانس را در زندگی‌اشان ایجاد کرده‌اند. بدون اینکه نه غول چراغ جادویی داشته باشند ونه طلسم و جادو و ورد مخصوصی بدانند. در واقع آنهاترکیبی از ویژگی اخلاقی فرصت‌طلبی و پشتکار را دارند. این ۷ کار را که خوش شانس ترین افراد دنیا انجام می دهند تا شانس بیاورند هر کسی می تواند انجام دهد، آنها معتقدند که خودشان شانس خودشان را با این ۷ کار می‌سازند.

 

 

انسان‌های خوش‌شانس از زندگی درس می‌گیرند.

همه مردم در زندگی شرایط ناگواری را پشت سر می‌گذارند و خسارت‌های بدی از این شرایط زندگی می‌بینند، اما انسان‌های بدشانس این خسارت‌ها را به عنوان تراژدی‌های فراموش‌نشدنی زندگی مدام با خود حمل می‌کنند و در آن غرق می‌شوند. در این میان تنها انسان‌های خوش‌شانس هستند که به تراژدی‌های زندگی‌اشان به عنوان درس زندگی نگاه می‌کنند و آنها را به عنوان تجربه های تاثیرگذار و مهم زندگی می‌بینند. هیچ کس در دنیا نیست که به موفقیت رسیده باشد بدون اینکه جای زخم شکست روی بدنش بماند.

 

 

خوش‌شانس‌ها همیشه برای شانس در زندگی خودشان فضا و جای خالی دارند.

خیلی‌از انسان‌ها به خاطر آنکه سرشان را خیلی شلوغ می‌کنند فرصت‌ها و شانس‌ها را نمی‌بینند. انسان‌های به ظاهر بدشانس زندگی‌شان را پر از فعالیت‌های متفرقه و بی‌معنی می‌کنند که برای هیچ‌کدام هیچ پیشرفتی ندارند اما خوش‌شانس‌ها می‌دانند که باید کمی فضای خالی در زندگی داشته باشند تا شانس‌ها و فرصت‌ها را ببینند. آنها تا جایی که می توانند سخت کار می‌کنند تا در نهایت کارآمدی و خلاقیت باشند و بتوانند فرصتها را در زندگی بیابند و روی آنها انرژی بگذارند و سرمایه‌گذاری کنند.

 

 

خوش‌شانس‌ها انسان‌های دنیا‌دیده‌ای هستند.

اگر سرتان تنها در کسب و کار خوتان باشد و از اطراف خود خبر نداشته باشید فرصتهای خوب اطرافتان را نمی‌بینید. انسان‌های خوش‌شانس مدام در حال مشاهده و تحقیق‌اند اینکه در اطرافشان چه اتفاقی می‌افتد هر چه بیشتر بدانند بهتر می‌توانند از الگو‌ها و راه وروش زندگی شانس‌ را شکار کنند. چیزی که در ذهن انسان‌های به ظاهر کم‌شانس هوش فوق‌العاده به نظر می‌آید چیزی نیست جز آگاهی و احاطه خوش‌شانس‌ها به محیط اطرافشان.

 

 

خوش‌شانس‌ها یک استاندارد واضح و مشخص دارند.

وقت‌هایی که شما نمی توانید تشخیص دهید که چه زمانی شانس به سراغ شما می‌آید آن زمان دقیقا همان وقتی است که شانس در خانه شما را می‌زند. همه فرصتها در اطراف شما پرسه می‌زنند و مردمان به ظاهر بدشانس وقت خودشان را با به دنبال شانس رفتن هدر می‌دهند. اما انسان‌های خوش‌شانس می‌دانند که دقیقا دنبال چه چیزی هستند و وقتشان را با فرصت‌های گوناگون که مناسب آنها نیست هدر نمی‌دهند. آنها یک طرح و استاندار مشخص دارند و اجازه نمی‌دهند که هر چیزی که بوی بن‌بست می‌دهد به آنها نزدیک شود.

 

 

خوش‌شانس‌ها کسانی هستند که هیچ‌وقت نمی‌پذیرند که بدشانس‌اند.

انسان‌هایی که تلقین می‌کنند جهان بر خلاف آنها حرکت می‌کند و بدشانسی روی پیشانی‌اشان نوشته‌شده‌است هیچ‌وقت روی شانس را نمی‌بینند. در حالیکه انسان‌های سوپر خوش‌شانس با یک روح جستجوگر زندگی را شروع می‌کنند. آنها برای کوچکترین چیزها روحیه و انگیزه یادگیری دارند و در برابر هر چیز جدیدی در زندگی که درمورد آن چیزی نمی‌دانستند موضع‌گیری نمی‌کنند و معتقدند همیشه چیزی هست که باید یاد بگیرند.

 

 

انسان‌های خوش‌شانس عادت‌ها و روزمرگی را از بین می‌برند.

انسان‌هایی که مسیر زندگی‌اشان همیشه عادی و تکراری است ممکن است به این تکرار و روزمرگی عادت کنند و شکستن این عادت‌ها برایشان سخت و عذاب‌آور شود اما این افراد دچار تکرار مسیرهایی عادی می‌شوند و در نهایت هیچ‌چیز محرک وهیجان‌آوری در زندگی نمی‌بینند. اما انسان‌های خوش‌شانس تکرار را می‌شکنند آنها مدام در حال تجربه و کشف چیز‌های جدیدند تا بتوانند شانس و فرصت را از چیزهای نو بیرون بکشند.

 

 

انسان‌های خوش‌شانس از لحظه به لجظه زندگی لذت می‌برند.

انسان های زیادی هستند که انرژی و انگیزه زندگیشان را با مدام در گذشته زندگی کردن هدر می‌دهند. اما انسان‌های خوش‌شانس انرژی زندگی خود را با درس‌هایی که از زندگی گذشته گرفته‌اند به دست می‌آورند به جای تاسف خوردن از لجظه به لحظه زندگی لذت می‌برند و با یک ذهن باز به دنیای واقعی نگاه می‌کنند.

 

 

اگر مدام در غم وغصه گذشته باشیم نه از تفریحات و لذت‌های زندگی لذت می‌بریم و نه در ذهنمان جایی برای خلاقیت و خوش‌شانسی می‌گذاریم. سفر کردن حتی با کمترین هزینه و امکانات از بهترین راه‌ها برای خالی کردن ذهن از هر خستگی و شکست است. نگاهی به دور و برتان بیندازید و با دیدی بازتر به خوش‌شانس‌های اطرافتان نگاه کنید. خوش‌شانسی تنها در برنده شدن جایزه بانک نیست اگر نتوانید از آن جایزه بهره ببرید خوش‌شانسی این است که خودتان را به بهترین در کارش تبدیل کنید.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
مشاهده بیشتر