5 توصیه برای عاشقانه و داغ کردن رابطه زوجین

5 توصیه برای عاشقانه و داغ کردن رابطه زوجین

5 توصیه برای عاشقانه و داغ کردن رابطه زوجین را در این بخش گردآوری کرده ایم. با عضویت در پورتال فراناز مطالب جدید از سراسر اینترنت را در ایمیلتان دریافت کنید.

 

اگر می خواهید که در رابطه تان با همسرتان دچار مشکل نشوید و اگر می خواهید با همسرتان رابطه عاشقانه و رمانتیک را داشته باشید بهتر است به چند توصیه برای اینکه رابطه زوجین رمانتیک و عشقولانه شود توجه نمایید.

 

– همیشه به یاد داشته باشید که ازدواج شما استحقاق آن را دارد که تا سرحد توان از آن حمایت کنید.

 

– گاهی به فعالیت‌های نو و متنوع و همچنین فعالیت‌هایی که به‌طور معمول آنها را انجام نمی‌دهید، بپردازید مثلاً یک شب در یک هتل بخوابید یا به مغازه‌هایی سر بزنید که معمولاً آنجا نمی‌روید یا لباس‌هایی را در منزل بپوشید که قبلاً از آنها استفاده نمی‌کردید.

 

– روزانه 5 دقیقه موهای همسرتان را شانه کنید.

 

– تعطیلات و مسافرت‌های ناگهانـــی و غافلگیرکننده ترتیب دهید.

 

– با همسرانی ارتباط داشته باشید که عاشق یکدیگرند و از بودن با هم لذت می‌برند؛ چرا که تنش‌های عاطفی- احساسی زن و شوهرهای دیگر که با آنها رفت و آمد دارید و با آنها وقت می‌گذرانید، روی شما نیز تأثیر خواهند گذاشت.

 

– در سمینارهای مربوط به همسران شرکت کنید.

 

– روزانه 5 دقیقه صرف ماساژ دادن پای همسرتان کنید.

 

– با همسرتان به مانند معشوقه خود رفتار کنید. بدین ترتیب رابطه شما به یک رابطه عشقی پرشور و حرارت تبدیل می‌شود، اما چنانچه به‌گونه‌ای با همسرتان رفتار کنید که گویی فقط زن یا شوهرتان است و همه‌چیز را خیلی مادی برگزار کنید. ارتباطتان نیز کسل‌کننده، یکنواخت و عادی خواهد شد.

 

– سعی کنید ماهی یک‌بار یکدیگر را غافلگیر و هیجان زده کنید.

 

– کارهای مورد علاقه خودتان و کارهایی را که کودک درونتان دوسـت داشته انجام دهد، به همراه همسرتان انجام دهید. مثلاً با هم به تماشای فیلم بروید، بدمینتون بازی کنید و ….

 

– به فعالیت‌های رمانتیک بپردازید. مثلاً در مکان خصوصی با یکدیگر شام بخورید، یا با هم به گردش بروید یا در شب‌های مهتابی مدتی قدم بزنید.

 

– سعی کنید در زندگی مشترکتان تنوع و جذابیت به خرج دهید و با ایجاد انگیزه در خود و همسرتان به زندگی شور و هیجان اضافه کنید.

 

– گاهی برای تفریح هم که شده به همسرتان کمک کنید که لباس‌هایش را بپوشد.

 

– هفته‌ای یک نامه محبت‌آمیز کوچک بنویسید و آن را جایی بگذارید که او حتماً آن را ببیند.

 

– یک بسته از کارت‌پستال‌های زیبا را که جملات طنزآمیز و رمانتیک روی آنها نوشته شده همیشه در خانه داشته باشید. هر وقت که خواستید، یکی از آنها را در گوشه‌ای برایش بگذارید.

 

– گاه‌گاهی از محل کار به همسرتان زنگ زده و به او بگویید الان به جای آنکه کار کنید، دوست داشتید چه‌کار می‌کردید؟

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
زنانی که جلوی دوربین لخت میشوند!
زنانی که جلوی دوربین لخت میشوند!
مشاهده بیشتر