جاده مرگ جان 7 سرنشین پراید را گرفت(تصاویر دلخراش)

مجموعه : مجله خبری
جاده مرگ جان 7 سرنشین پراید را گرفت(تصاویر دلخراش)

در یکی از جاده های مرگ کشورمان ایران 7 سرنشین پراید جان خود را از دست دادند. در ادامه تصاویری از این تصادف دلخراش را مشاهده می کنید. بهتر است افراد زیر 18 سال این عکس های را مشاهده نکنند.

 

در طی برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یکدستگاه خودروی سواری پراید 7 کشته و 7 مجروح بر جای ماند. در این تصادف وحشتناک که در ظهر جمعه به وقوع پیوست تمامی سرنشینان پراید که هفت نفر نیز بودند جان خود را از دست دادند.

 

 

جاده حادثه خیز گناوه- دیلم بازهم قربانی گرفت تا یکی از دلخراش ترین حوادث رانندگی سال های اخیر این جاده، 14 کشته و زخمی برجا بگذارد. این در شرایطی می باشد که هنوز مصوبه سفر استانی هیات دولت در سال گذشته برای چهارخطه کردن این مسیر به مرحله اجرا نرسیده است.

 

 

ساعت 14 روز جمعه و در 28 کیلومتری محور گناوه- دیلم، یک دستگاه پراید با اتوبوس مسافری برخورد کرد. در پی این سانحه، 7 نفر که همگی سرنشین پراید بوده اند جان سپردند، ضمن اینکه 7 مسافر اتوبوس نیز مجروح شدند. خودروی پراید از خوزستان به سمت گناوه می رفته، ضمن اینکه اتوبوس حامل مسافران نخل تقی- اهواز بوده که به سمت دیلم در حرکت بوده که با هم برخورد می کنند.

 

 

مجروحان این حادثه با آمبولانس های اورژانس روستایی حصار، شهری گناوه و بیمارستان امیرالمومنین به این مرکز درمانی منتقل شده اند و حال یک نفر از آنها نامناسب گزارش شده است. جاده پرتردد گناوه به بندر دیلم به دلیل عرض کم و دو طرفه بودن به یکی از نقاط حادثه خیز و خطرناک استان تبدیل شده که تاکنون دهها کشته و مجروح برجای گذاشته است.

 

 

یکی از مصوبات دی ماه سال گذشته هیات دولت در سفر استانی به بوشهر، چهارخطه کردن این محور است، ولی فعالیت های صورت گرفته در این خصوص به کندی انجام می شود و از سرعت لازم برخوردار نیست.

 

 

خواب آلودگی راننده فاجعه را رقم زد
فرمانده پلیس راه استان بوشهر در خصوص این حادثه گفت: براساس بررسی های انجام شده، خواب آلودگی راننده پراید باعث شده تا به سمت اتوبوس در سمت مقابل جاده منحرف شده و این فاجعه رخ دهد.

 

 

سرهنگ جابر پاپری در گفتگو با «خلیج فارس» افزود: سرنشینان پراید شامل چهار کودک زیر 4 سال و یک زن و مرد به عنوان همسر بوده است.

 

 

وی با اشاره به اینکه خودروی پراید از سمت خوزستان و با سرنشینان اضافه در حال حرکت بوده، گفت: بیشترین تصادفات ناشی از خواب آلودگی بین ساعت های یک بامداد تا 6 صبح و 13 تا 17 روز می باشد، از این رو توصیه می شود از رانندگی غیرضروری در این ساعت ها پرهیز شده و همچنین در هر دو ساعت رانندگی، استراحت 15 دقیقه ای در نظر گرفته شود.

 

 

به گفته پاپری، پلیس با اضافه سرنشین خودروها به صورت جدی برخورد می کند، اما این پراید از سمت خوزستان وارد استان شده بود و در این مسیر پلیس راه و گشت های راهور وجود نداشت.

 

 

به هرحال اگرچه در وقوع حوادث جاده ای این مسیر رانندگان نیز دخیل بوده و باید با توجه به وضعیت موجود آن قوانین راهنمایی و رانندگی را بخوبی رعایت کنند، اما باید اقدام عاجلی برای مرمت و بازسازی آن انجام شود تا از تصادفات دلخراش دراین نقطه کاسته شود.

 

جاده مرگ جان 7 سرنشین پراید را گرفت(تصاویر دلخراش)

جاده مرگ جان 7 سرنشین پراید را گرفت(تصاویر دلخراش)

جاده مرگ جان 7 سرنشین پراید را گرفت(تصاویر دلخراش)

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
حقایقی درباره افزایش سایز آلت تناسلی
حقایقی درباره افزایش سایز آلت تناسلی
مشاهده بیشتر