امیر تتلو در راه فوتبالیست شدن+عکس

امیر تتلو در راه فوتبالیست شدن+عکس
این خواننده غیرمجاز که در سبک خود به خصوص در میان جوانان طرفداران زیادی دارد پس از دستگیری‌اش در سال 92 اعلام کرد که قصد دریافت مجوز و برپایی کنسرت در ایران را دارد. او که سابقه زندگی و کار در خارج از کشور را داشت از تصمیم خود برای زندگی و خوانندگی مجاز در ایران گفت و طی نامه‌ای عمومی پایبندی‌اش به نظام جمهوری اسلامی و پذیرش تمامی قوانین موجود را اعلام کرد، بارها برای اتفاقاتی که در گذشته‌اش وجود دارد از مردم ایران عذرخواهی کرد و حتی آن را از اشتباهات دوران جوانی دانست، اما با گذشت تقریبا یک سال پس از پیگیری‌های بسیار، سرانجام از تصمیم خود منصرف شد.
امیرحسین مقصودلو رابطه خوبی با بازیکنان فوتبال دارد و تصاویری که افراد سرشناسی همچون خسرو حیدری، پیام صادقیان، سردار آزمون و … در صفحات اجتماعی خود منتشر کرده‌اند سندی بر این ادعاست.
او که پیش از جام جهانی با انتشار ترانه‌ای به حمایت از تیم ملی پرداخته بود، این روزها پا را فراتر گذاشته و در صفحه شخصی‌اش از تصمیم خود برای ورود حرفه‌ای به این ورزش خبر می‌دهد.
تتلو معتقد است همان‌طور که توانسته در موسیقی غیرمجاز و به اصطلاح در موسیقی زیرزمینی موفقیت کسب کند، با تلاش می‌تواند خود را برای حضور در لیگ برتر فوتبال آماده کند و جالب آن است که طرفداران او از این تصمیم حمایت کرده و برای او آرزوی موفقیت کرده‌اند.
 
 
امیر تتلو در راه فوتبالیست شدن+عکس
مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی