کاهش درد زایمان با این 11 روش مؤثر

کاهش درد زایمان با این 11 روش مؤثر

کاهش درد زایمان با این 11 روش مؤثر

مادران باید بدانند دیگر آن زمان هایی که درد زایمان زیاد بود گذشت. در اینجا راه های کم کردن درد زایمان را به شما می گوییم. درد زایمان دردی است که بیشتر زنان از آن وحشت دارند. درد زایمان ناشی از انقباضات رحم است و باعث تسهیل زایمان می شود.افزایش شدت انقباضات باعث می شود که جنین به طرف دهانه رحم حرکت کند.به گزارش فراناز اگر درد از بین برود، سیستم انقباض رحم عمل نمی کند و زایمان با سرعت کمتری انجام می شود..

 

اسناد و مدارک علمی درباره فواید “زایمان طبیعی” آنقدر وجود دارد که بر هیچ کسی این امر پوشیده نیست ولی با وجود تمام این فواید؛ یک مشکل بزرگ یعنی همان (درد) در زایمان طبیعی باعث شده است سایه سنگینی بر تمام فوایدش سنگینی کند.

 

کاهش درد زایمان با این 11 روش مؤثر

 

در فواید “زایمان طبیعی” آنقدر اسناد و مدارک علمی وجود دارد که بر هیچ کسی پوشیده نیست ولی با وجود تمام این فواید یک مشکل بزرگ در زایمان طبیعی باعث شده است سایه سنگینی بر تمام فواید سنگینی کند و آن هم دردهای زایمان طبیعی است بطوریکه بسیاری از مادران و زنان در تمام دنیا با وجود تمام این فواید باز هم به چشم شک و تردید به زایمان طبعی می‌نگردند

 

با این وجود در کشورهای پیشرفته و ترغیب کننده زایمان طبیعی روش‌های کاهش درد و به نوعی زایمان بی‌درد برای زایمان طبیعی رواج پیدا کرده است تا زنان با کمترین درد و استرس اقدام به زایمان طبیعی کنند. بنابراین یازده روش کاهش درد در زایمان طبیعی تشریح می‌شود.

 

مطالب مرتبط :

 

همه چیز درباره القای زایمان

 

زایمان “سزارین آرام” چیست و چگونه انجام می شود؟

 

کوچک کردن شکم بعد از زایمان

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
خرچنگی به شکل توت فرنگی+عکس
خرچنگی به شکل توت فرنگی+عکس
مشاهده بیشتر