گفتگو با فرزاد حسنی درمورد جدایی از آزاده نامداری

گفتگو با فرزاد حسنی درمورد جدایی از آزاده نامداری

مصاحبه و گفتگو فرزاد حسنی با برنامه رادیو من در رادیو جوان ، اولین گفتگوی فرزاد حسنی بعد از طلاق و ماجراهای بعدیش … پس از رسانه ای شدن جدایی فرزاد حسنی و آزاده نامداری تاکنون مصاحبه های بسیاری از آزاده نامداری شاهد بودیم ولی فرزاد حسنی تاکنون تنها سکوت کرده است.
قسمتهای مهم این مصاحبه را به صورت گزارش در ادامه مشاهده می کنید.

 

۱- ابتدای این مصاحبه فرزاد حسنی و مهران دوستی مجری برنامه در مورد فضولی صحبت می کنند. یکی از شنوندگان تماس گرفته و درخواست داده از کلمه کنجکاو استفاده شه ولی فرزاد حسنی با ادبیات مدعیانه خاص خودش کماکان اصرار به استفاده از کلمه فضول دارد.

 

۲- فرزاد حسنی در مورد استفاده بیش از حدش از کلمه “من” می گوید و اینکه من فرزاد حسنی را از من گوینده و من شاعر و من هنرپیشه بیشتر دوست دارد.

 

۳- تماس هایی از شنوندگان پخش میشه و یک طرفه و جانبدارانه تماس هایی در کوبیدن قضیه فضولی در حال پخش هست. سوال جدی این هست آیا همه شنوندگان این برنامه الان فقط در مورد کلمه فضولی صحبت می کنند؟ هیچ شخصی سوالی از فرزاد حسنی نداره؟

 

۴- مجری برنامه مهران دوستی از فرزاد حسنی درخواست می کنه یک آهنگ درخواست بده و فرزاد حسنی درخواستی قلقلک دهنده داره : میشه نگام کنی، راحت شه زندگیم، چشم برندار ازم، میپاشه زندگیم، هر کس به جز تورو، انکار میکنم، من عاشق توام، اقرار میکنم .

 

۵- نزدیک یکساعت از برنامه یک و نیم ساعته گذشته و مهران دوستی و فرزاد حسنی کماکان شنوندگان خودشون رو در انتظار گذاشتند و در حال گپ و گفت در مورد فیلمهای سینمایی و دیالوگ گویی هستند.

 

۶- سوال یکی از شنوندگان از فرزاد حسنی پرسیده میشه : کدام سکانس سینمایی رو از همه بیشتر دوست دارید!!!!؟ و فرزاد حسنی هم پاسخ میده. صحنه ای از فیلم کازابلانکا!!!!!

 

۷- ادامه مصاحبه در مورد فن بیان هست و کمبود مجری و گوینده تو رادیو و تلویزیون.

 

۸- مهران دوستی : شنوندگان سوالات بسیار زیادی از فرزاد پرسیدند، راجع به اینکه فرزاد چه آهنگی دوست داره، سفر کجا میره، گواهینامه داره!!!!!!!!!! شنوندگان اینها اینترنت دارند؟ از فضای مجازی خبر دارند؟

 

۹- شعر خوانی فرزاد حسنی و مهران دوستی، غزلی عاشقانه رو دوئت می کنند. قبل از غزل خوانی فرزاد حسنی جملات کوتاهی در مورد نحوه عاشقی بیان می کنه.

 

۱۰- خوب من، خوب من، حیف است حال خوبمان را بد کنیم… فرزاد حسنی غزل خوانی عاشقانه رو شروع می کنه…. دل به دریا میزنم من، دل به دریا میزنم من، دل به دریا میزنی؟ اجرای زیبایی از مهران دوستی و فرزاد حسنی. این غزل خوانی زیبا در دقایق پایانی فایل صوتی سوم قرار دارد. دقیقه شانزدهم این فایل را حتما بشنوید.

 

۱۱- برنامه با کنایه های فرزاد حسنی در مورد بیان نکردن مسائل شخصی در رسانه های عمومی به پایان میرسه.

سکوت معنا دار فرزاد حسنی و دعوت مردم به عدم فضولی!! در زندگی شخصی اش شاید بزرگترین دست آورد این برنامه باشد.

 

گردآوری : گروه اینترنتی فراناز

مطالب داغ هفته اخیر