جاستین بیبر سرش به سنگ خورد!!

جاستین بیبر سرش به سنگ خورد!!

جاستین بیبر ویدئویی از خود در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است که در آن می گوید : دلم نمی خواهد فردی خودخواه یا مغرور به نظر برسم… مثل چیزی که از سال قبل تا حالا در مورد من گفته می شود.

 

سال گذشته میلادی، یکی از پرحاشیه ترین سال های پسرک جلف موسیقی بود. رسانه ها اخبار متعددی از حاشیه سازی های «جاستین بیبر» منتشر کردند؛ از مصرف مواد مخدر تا کتک کاری با «اولاندو بلوم» و درگیری با پاپاراتزی ها. با اینحال این خواننده کانادایی به تازگی روی حساب کاربری خود در فیس بود ویدئویی منتشر کرده که «تی ام زد» از آن به عنوان ویدئوی ابراز ندامت جاستین بی بر یاد کرده است.

او در این ویدئو می گوید: «دلم نمی خواهد فردی خودخواه یا مغرور به نظر برسم… مثل چیزی که از سال قبل تا حالا در مورد من گفته می شود. گاهی ادعا می کنیم کسی هستیم که هیچ نقطه مشترکی با ما ندارد. فقط هم برای اینکه خودمان را در برابر چیزی که احساس می کنیم حفاظت کنیم. من هم چیزهای بسیاری در این مورد احساس می کردم.»

او در ادامه سعی کرده چهره خود را تطهیر کند: «اما می خواهم مردم بدانند که من آدمی که در این مدت دیده شده نیستم. من واقعا به دیگران علاقه دارم. می دانم که نباید گذشته را فراموش کرد اما می خواهم از این به بعد احساس خوبی در مردم ایجاد کنم. می خواهم آرام، دوست داشتنی و مهربان باشم.»

 

گردآوری : فراناز

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
6 راز جالب درباره چپ دست ها
6 راز جالب درباره چپ دست ها
مشاهده بیشتر