پاییز و آرایش های جدید

پاییز و آرایش های جدید

پاییز و آرایش های جدید

 

برای شمایی که عاشق تنوع در آرایش و البته پیروی از مد هستید نکاتی جالب از جدید ترین روند آرایشی در ادامه این مطلب از فراناز جمع آوری شده است.

 

پاییز و آرایش های جدید

 

ابروهای پرپشت و به هم ریخته

ابروهای بیش از اندازه پر پشت و گاهی شاید به هم ریخته هرگز جالب به نظر نمی رسند و برای توضیح بیش تر باید گفت که در اینجا منظور ابروهایی است که به تازگی به ابروهای شبیه پر (feather like ) مشهور شده اند. همانطور که در کار برندهای مانند بربری و الی ساب دیده شده، کمی پر پشت و به بالا شانه زده کاملاً به روز و پرطرفدار است. این شانه زنی به سمت بالا حالتی طاق مانند ایجاد کرده و کمی طبیعی تر و وحشی به نظر می رسد. برای رسیدن به این نوع ابرو، مداد ابرو را کمی نامرتب و مانند موهای طبیعی ابرو بکشید و انتهای ابروهایتان را به سمت بالا شانه کنید.

 

 

گونه های طبیعی و شاداب

در این فصل سعی کنید کمی از سایه بندی صورت خود فاصله بگیرید و به جای آن رژ گونه های صورتی از کیف های آرایشی بیرون آورده و استفاده کنید. توجه کنید که صورتی بسیار کم رنگ و روشن مد نظر است. فقط مقدار کمی رژگونه صورتی کم رنگ روی گردی گونه ها بزنید تا کمی شاداب به نظر برسید و زیاده روی نکنید. این گونه های طبیعی و شاداب در فشن شوهای برندهای مشهوری همچون بی سی بی جی (BCBG) و رلف لورن دیده شده اند.

 

پاییز و آرایش های جدید

 

رژ لب های قرمز

لب های قرمز هرگز از مد خارج نمی شوند اما امسال فشن شوهای دالجه اند گابانا و سلین از استفاده هرچه بیشتر از این نوع رنگ خبر می داد. پس اگر طرفدار رژلب های بسیار قرمز و هیجان انگیز هستید حتماً از این مد پیروی کنید.

 

 

لب های تیره

به سالهای دهه 90 میلادی فکر کنید. رنگ های کبود، تیره و آجری در آن سالها بسیار پرطرفدار بودند. یک رژلب آجری یا شرابی تیره انتخاب کنید و آرایشی مناسب امسال و حتی دهه 90 داشته باشید. این آرایش در فشن شوهای مارک جکوبز به چشم می خورد.

 

پاییز و آرایش های جدید

 

سایه های برنز برای چشم ها

این همان سایه های دودی است که به رنگ برنز تبدیل شده و این مدل سایه روی صورت تمام مدل ها دیده می شود. به سادگی یک سایه برنز انتخاب کنید و آن را از بالای مژه ها تا پایین ابروها ادامه دهید و سعی کنید خط سایه به هیچ عنوان مشخص نشود و کاملاً طبیعی به نظر برسد.

 

پاییز و آرایش های جدید

 

خط چشم های گرافیکی

از خط چشم های نرمال و همیشگی فاصله گرفته و کمی به خط چشم های گربه ای و طرح دار نزدیک شوید. خط چشم هایی با گوشه های بلند وپهن در حال حاضر بسیار پر طرفدار و جذاب هستند.

 

پاییز و آرایش های جدید

 

تاکید بر رنگ های براق

سعی کنید با استفاده از سایه ها و دیگر لوازم آرایشی براق به آرایش خود حالتی شفاف و چشمگیر بدهید. امسال استفاده از لوازم آرایشی براق و سایه های طلایی و نقره ای پر از اکلیل بسیار پرطرفدار است. به عنوان راهنما از فشن شوهای برندهای مشهوری مانند مارا هافمن و زک پوزن استفاده کنید.

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما