خودکشی سوشا مکانی بعد از آزادی از زندان حقیقت دارد؟

مجموعه : مجله خبری
خودکشی سوشا مکانی بعد از آزادی از زندان حقیقت دارد؟

آیا خودکشی سوشا مکانی بعد از آزادی از زندان حقیقت دارد یا شایعه ای بیش نیست؟

 

ماجرای خودکشی سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس در رسانه های خارجی جنجال به پا کرده است. سوشا مکانی یکی از فوتبالیست های ایرانی است که به تازگی به دلیل انتشار عکس های خصوصی اش با یک دختر در فضای مجازی دستگیر و روانه زندان اوین شده است.

 

شایعه عجیب و ناخوشایند درباره سوشا او را جهانی کرد. گلر پرسپولیس تیتر سایت یاهو شد!ساعاتی بعد از انتشار شایعه خودکشی دروازه بان پرسپولیس در زندان و تکذیب آن، عکس و خبر مربوط به بازداشت سوشا در اکثر رسانه های جهانی منتشر شده است.

 

سوشا مکانی حالا تبدیل به یک چهره بین المللی شده است. به گزارش فراناز از بخش ورزشی سایت یاهو گرفته تا روزنامه های فرانسوی، ترکیه ای و پرتغالی، اتفاقات به وجود آمده برای دروازه بان پرسپولیس را همراه با عکس های منشوری – نه این عکسی که الان می بینید – او منتشر کرده اند.

 

جالب اینکه بخش فرانسوی سایت یاهو، در بخشی از گزارشش درباره سوشا به این نکته اشاره کرده که فرد دیگری که شرایط دروازه بان پرسپولیس را داشته، بعد از احراز جرمش، سه ماه آب خنک خورده است.

 

سایت فرانسوی به دستگیری سوشا مکانی به خاطرانتشار تصاویر غیراخلاقی واکنش نشان داده و مطلبی در این خصوص نوشت

 

پایگاه اینترنتی sofoot فرانسه نوشت : سوشا مکانی چند روز پیش دستگیر و زندانی شد تا دروازه‌بان اول سرخ‌پوشان پایتخت با خاطره‌ای تلخ نیم فصل نخست را به پایان ببرد.

 

این سایت معتبر در گزارش خود نوشته است: “یک عکس در گوشی اسمارت فون عواقب سنگینی برای دروازه‌بان پرسپولیس داشته است. سوشا مکانی دروازه‌بان 22 ساله پرسپولیس و گلر سوم تیم ملی فوتبال ایران (سه بازی ملی) این روز‌ها عواقب انتشار عکس‌های شخصی‌اش را می‌پردازد. او روز سوم ژانویه دستگیر شد و از آن زمان تاکنون در زندان اوین به سر می‌برد. او از طرف پلیس متهم به فساد و تخلف شده است. به گزارش فرا ناز عکس‌هایی از سوشا مکانی منتشر شده که با قوانین ایران تطابق ندارد. او که الگوی خیلی از جوانان ایرانی است اکنون به عنوان مردی غرب‌زده خود را نشان داده است.

 

دوم ژانویه، سوشا مکانی سوژه اصلی شبکه‌های مجازی در ایران شد. شبکه‌های مجازی نظیر تلگرام که در ایران از فیسبوک محبوب‌تر است. عکس‌های مهمانی او به سرعت در شبکه‌های مجازی بین ایرانی‌ها پخش شد. سوشا بعد از آن یک ویدئویی ایجاد کرد که در آن توضیح داد که جریان این عکاس و این اتفاق چه بوده است که البته تاثیری نداشت و پلیس ایران او را تحت تعقیب قرار داد و دستگیر کرد تا دروازه‌بان سوم تیم ملی ایران از آن زمان در حبس باشد.

 

دروازه‌بان اهل بندرانزلی فوتبال ایران، اکنون حمایت باشگاه خود را از دست داده است. اتفاقی که به نظر می‌رسد از طرف باشگاه پرسپولیس سیاسی باشد و این باشگاه در واقع مجبور به اتخاذ این سیاست در قبال دروازه‌بان خود شده است و به همین خاطر این باشگاه به دنبال جذب یک دروازه‌بان دیگر است تا او را جانشین سوشا مکانی کند و حتی با چند دروازه‌بان نیز مذاکره انجام داده است.

 

پسر بد فوتبال ایران نباید خیلی در زندان باشد. وکلای او سرگرم بررسی پرونده هستند و به نظر می‌رسد هک شدن تلگرامش باعث اخاذی و انجام این کار ازطرف افرادی شده است که به حساب سوشا مکانی دستبرد زده‌اند.

 

در ایران بزرگانی چون علی دایی و علی پروین حمایت خود را از این دروازه‌بان اعلام کردند و عنوان کردند که نباید با سرنوشت فوتبالی او بازی شود”.

 

مطالب مرتبط :

 

کمک خواستن خانواده سوشا مکانی از مردم (عکس)

 

سنگین تر شدن جرم سوشا مکانی با نامزد جعلی اش + عکس

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
مشاهده بیشتر