اولین عکس دختر شبنم قلی خانی منتشر شد

اولین عکس دختر شبنم قلی خانی منتشر شد

اولین عکس از شانا دختر شبنم قلی خانی را ببینید

 

نخستین عکس هایی که از سوی بازیگران در صفحه های اجتماعی شان منتشر می شود جالب و دیدنی است. مخصوصا اگر آن عکس فرزند یک بازیگر محبوب در بین مردم باشد.

 

همانطور که می دانید شبنم قلی خانی مدتی است که صاحب فرزند دختری شده است و تاکنون عکسی از دخترش منتشر نکرده بود اما به گزارش فراناز ، بازیگر نقش مریم مقدس به تازگی عکس جدیدی ازخود و دخترش شانا را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است. در این مطلب اولین عکس دختر شبنم قلی خانی را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

 

اولین عکس دختر شبنم قلی خانی منتشر شد

 

شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران زاده‌ شد.شبنم فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغازنمود. او موردتوجه شهریار بحرانی قرارگرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید. او نقش مریم، مادر عیسی مسیح را در این فیلم سینمایی ایفاکرد.

 

او در نخستین مجموعهٔ تلویزیونی خود به نام اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی درخشید. در سال ۲۰۰۵، شبنم نخستین اثر خود به نام حقیقت یک دست‌فروش را که یک فیلم مستند بود، کارگردانی‌کرد و وارد عرصهٔ کارگردانی شد. او تاکنون چندین فیلم مستند و کوتاه و یک فیلم انیمیشن را کارگردانی کرده‌است.

 

مطالب مرتبط :

 

آلبوم عکس های داغِ داغ و بسیار زیبا از شبنم قلی خانی

 

آلبوم عکسهای آتلیه ای وفانتزی شبنم قلی خانی باتیپ فشن

 

شبنم قلی خانی در حال مچ انداختن با همسرش

مطالب داغ هفته اخیر