دختری که عادت دارد لامپ بخورد!!(+عکس)

دختری که عادت دارد لامپ بخورد!!(+عکس)

گفته می شود که این بیماری ریشه روانی دارد و نشانه هایی از اوتیسم است.

اینکه همیشه مراقب یک کودک باشید برای همه والدین سخت است چه برسد به اینکه این کودک بخواهد هر چیزی در دسترسش هست را بخورد.مادر نگران است که ناتالی با خوردن جسمی، جان خود را از دست دهد. در ماه فوریه این كودك پس از خوردن یک لامپ به بیمارستان برده شده بود و پزشکان با انجام جراحی شیشه ها را از معده وی خارج کردند.

 

اگرچه بیماری «پیکا» در میان کودکان شایعتر است اما بیش از 10 درصد کودکان بین یک تا شش سال به نوعی با این اختلال روبه‌رو هستند.

 دختری که عادت دارد لامپ بخورد!!(+عکس)

ناتالی هیهورست دختر سه ساله ای که بازی را به ویژه با برادر بزرگش دوست دارد اما زمانی که نوبت غذا خوردن است همه چیز متفاوت می شود.در حالی که بچه های هم سن وی در غذا خوردن مشکلات زیادی دارند اما این دختر تقریباً همه چیز دوست دارد. «کالین» مادر «ناتالی» گفت: زمانی متوجه این مشکل شدم كه وی دو تكه از کرکره های پنجره را خورده بود.ناتالی از شرایط بسیار نادری رنج می برد که «پیکا» نام دارد که ضرورت خوردن اجسامی غیر از غذا را در وی ایجاد می کند.

 

کالین گفت: وی چوب، محصولات کاغذی، مقوا و تخته را ترجیح می دهد. سنگ و آشغال هم می خورد و یکبار یک قوطی نوشابه را گاز زده بود و یک بار هم تکه ای آهن ربا را خورده بود. همچنین بطری پلاستیکی و اسباب بازی را هم خورده است.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر)
بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر)
مشاهده بیشتر