تبلیغ سنگ قبر با حک کردن عکس پرويز پرستويی روی آن

تبلیغ سنگ قبر با حک کردن عکس پرويز پرستويی روی آن

تبلیغ سنگ قبر با حک کردن عکس پرويز پرستويی روی آن

 

به گزارش فراناز به نقل از اینستاگرام پرویز پرستویی چهره ی وی بر روي سنگ قبر حک شد. بازیگر مطرح سینمای ایران ، پرویز پرستویی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: «خيلي جالبه، امروزه روز به خاطر تحريم و تورم که زندگي رو براي مردم سخت کرده و اميدواريم که هرچه زودتر اين مشکلات رفع بشه، بعضي‌هام تلاش مي‌کنند به منافع خوبي برسند. مثلا اگه يه نگاه به بزرگراهامون بياندازيم، مي‌بينيم يکي چرم تبليغ مي‌کنه، يکي مبل تبليغ مي‌کنه و…

 

تبلیغ سنگ قبر با حک کردن عکس پرويز پرستويی روی آن

 

حالا يکي هم پيدا شده در يکي از شهرهاي شمال کشورمون و داره سنگ قبر مي‌فروشه و براي تبليغ از زنده‌ياد خسرو شکيبايي و بنده به عنوان تبليغ استفاده کرده و جلوي مغازه‌اش نصب کرده. که نه خسرو عزيز خبر داره و نه حقير. به نظر شما ابتکار جالبي نيست؟»

 

پرویز پرستویی در سال ۱۳۳۴ در روستای چالو از توابع شهرستان کبودرآهنگ، متولد شد. پدرش کشاورز بود و زمانی که پرویز ۳ ساله بود به تهران مهاجرت کرد. دوران کودکی و نوجوانی را در یک خانه اجاره‌ای کوچک در محله دروازه غار سپری کرد. او در مدرسه صادقیه اسلامی در کوچه گمرک تحصیلات ابتدایی خود را به پایان رساند.

 

مدتی به ورزش علاقه نشان داد و دروازه بان تیم باشگاه کارگران بود. با انتخاب سر مربی مهراب شاهرخی به عنوان دروازه بان تیم جوانان انتخاب شد. پس از این زمان به مرکز رفاه نازی آباد رفت و شروع به آموختن تاتر کرد. در سال ۱۳۴۸ اولین نقشش را درنمایشنامه‌ای به کارگردانی پرویز احمدی نژاد به نام «ماجرای یک محله» بازی کرد. در سال ۵۴ جایزه نقش اوّل کاخ جوانان را برای بازی در نمایش «تسلیم شدگان» کسب کرد.

 

پرویز پرستویی در سال ۱۳۶۰ و زمانی که ۲۶ سال سن داشت به عنوان منشی در دادگستری تهران مشغول به کار شد، امّا پس از مدتی به خاطر ناهمخوانی این شغل با روحیاتش به اداره تاتر رفت و تا پایان در آنجا مشغول به کار شد.

 

برای نخستین فیلمش “دیار عاشقان” دیپلم افتخار بازیگر نقش مکمل را در دومین جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.گفتنی است,بهروز پرستویی فرزند پرویز پرستویی بازیگر سینما، تلویزیون است.پرویز پرستویی  به تازگی بازي در آخرين ساخته ابراهيم حاتميی کيا به نام «باديگارد» را به پايان رسانده است.

 

مطالب مرتبط :

 

پرویز پرستویی در راه دستیابی به اسکار

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
مشاهده بیشتر