بهترین کانال خفن تلگرام باحال

مرگ بازیگر تئاتر روی صحنه با اعدام واقعی + عکس

مجموعه : مجله خبری
مرگ بازیگر تئاتر روی صحنه با اعدام واقعی + عکس

مرگ بازیگر تئاتر روی صحنه با طناب اعدام واقعی + عکس

 

هنرپیشه 27 ساله ایتالیایی که در حال بازیگری روی صحنه تئاتر بود طناب دار را به صورت نمادین به گردن وی انداختند و پس از مدتی یکی از تماشاچیان حاضر در سالن به حرکات این بازیگر به دار آویخته شده مشکوک شد و به سرعت به سوی این بازیگر شتافت کی وی را نجات دهد.

 

به گزارش فراناز در این ماجرا متاسفانه «رافائل شوماخر»، بازیگر 27 ساله ایتالیایی مشغول اجرا در یک نمایش در پیزای ایتالیا بود که این اتفاق رخ داد و پس از انتقال به بیمارستان به کما رفت و بر اساس اعلام پزشکان از لحاظ پزشکی امیدی به بازگشت به حیات ندارد و فوت کرده است.

 

ماجرا ازین قرار بود که به گزارش فراناز بازیگر جذاب ایتالیایی  رافائل شوماخر 27 ساله داشت صحنه اعدام شدن را بازي مي نمود که طناب دور گردنش سفت مي گردد و يکي از تماشاگران متوجه بحراني شدن وضع رافائل شده و سريعا طناب دار را شل مي نمايد.هر چند به دور گردن شوماخر محافظي گذاشته شده بود اما وقتي بدنش شروع به لرزيدن مي نمايد يکي از تماشاگران متوجه موضوع شده و سريعا طناب دار را شل مي نمايد.رافائل سريعا به بيمارستان اعزام و هم اکنون بين مرگ و زندگي قرار دارد

 

پزشکان پس از یک فرآیند شش ساعته برای تایید مرگ مغزی این بازیگر ایتالیایی در بیانیه‌ای اعلام کردند: خانواده و اداره دادستانی هر دو به این نتیجه رسیدند که اعضای بدن رافائل را اهدا کنند، اما برداشتن اعضاء نیاز به ارزیابی پزشکی دارد که در طول شب انجام خواهد شد.

 

مرگ بازیگر تئاتر روی صحنه با اعدام واقعی + عکس

رافائل شوماخر بازیگر ایتالیایی تئاتر

 

تئاتر شش پرده‌ای «میراژ»، نمایشی است که در بخش‌های مختلف تئاتر به روی صحنه می‌رود و تماشاگران می‌توانند بین بازیگران قدم بزنند. در زمان حادثه «رافائل» مشغول اجرای یک مونولوگ برابر یک تماشاچی بود و بنابر گزارش‌ها این بازیگر صحنه آخر نمایش را تغییر می‌دهد و به جای استفاده از اسلحه، سر خود را درون یک حلقه طناب قرار داد و سپس یکی دیگر از تماشاگران که دانشجوی پزشکی بود متوجه می‌شود که او بیهوش شده است.

 

به گزارش گاردین، در حالی که مرگ این بازیگر ظاهرا یک اتفاق به نظر می‌رسد اما تحقیقاتی پیرامون مسائل امنیتی تئاتر آغاز شده و تمرکز تحقیقات از صدمه شدید بدنی به سمت قتل نغییر یافته است.

 

با این وجود برخی شایعه نموده اند این بازیگر عمدا و به قصد خودکشی کاری کرده در صحنه ی بازی به طور واقعی حلق آویز شود و جان دهد .اما به گزارش فراناز مادر این بازیگر ایتالیایی با رد احتمال خود کشی فرزندش نیز عنوان کرد او به تازگی پدرش را از ست داده بود اما توانسته بود دوباره آرامش خود را به دست آورد. او هیچ یادداشتی برای خودکشی از خود بر جای نگذاشته و دلیلی هم برای این کار نداشت.«گابریل دلوکا» کارگردان هنری تئاتر «میراژ» گفت ما همگی از این حادثه شوکه زده شدیم و حتی نفهمیدیم این اتفاق چگونه رخ داده است و این وظیفه پلیس است که ابعاد ماجرا رو روشن کند.

 

مطالب مرتبط :

 

بستن بیضه سربازان با طناب برای آموزش رزمی(عکس)

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته