لوکس ترین و زیباترین ترن های دنیا +عکس

لوکس ترین و زیباترین ترن های دنیا +عکس

به گزارش فراناز، سفر با قطارهای لوکس می تواند آرزوی هر مسافری باشد چرا که در طول مسیر شما راحت خواهید بود و می توانید از بهترین امکانات استفاده کنید. این قطارها معمولا سفری رویایی را برای شما فراهم می کنند و معمولا هزینه زیادی را در پی خواهد داشت. از قطارهای لوکس تعداد زیادی در دنیا تردد ندارد و در ادامه بهترین و معروف ترین آن ها را به شما معرفی می کنیم.

Venice Simplon Orient

 

لوکس ترین و زیباترین ترن های دنیا +عکس

 

این قطار در ایتالیا تردد دارد و به عنوان لوکس ترین قطار دنیا شناخته می شود. این قطار با یک طراحی مربوط به سال 1920 ساخته شده است و تنها برای سفری 6 روزه طراحی شده است. در طول این شش روز مسافرین می توانند در کوپه های لوکس این قطار اقامت کنند، از ریل اختصاصی و مسیر رویایی لذت ببرند و در بهترین رستوران قطاری دنیا وعده های غذایی را میل کنند. این قطار به خاطر یکی از داستان های مشهور آگاتا کریستی از سری مجموعه های پوآرو شهرت پیدا کرده است. مسئولین این قطار سالانه کلاس هایی را برای شرکت های مختلف راه آهن برگزار می کنند تا سیستم پذیرایی آن ها تقویت کنند.

Golden Eagle Trans-Siberian Express

 

لوکس ترین و زیباترین ترن های دنیا +عکس

 

 
خط آهن عقاب طلایی یکی از مشهورترین خطوط راه آهن در دنیاست. این خط با استفاده از یک قطار لوکس سفری بی نظیر را برای مسافرین به همراه خواهد داشت. این خط در سال 2007 آغاز به کار کرد و تا به امروز همیشه میان لوکس ترین ترن های دنیا قرار داشته است. دکور زیبا، محیط دلنشین و مهمتر از همه منظره های خارق العاده از سیبری از جمله مهمترین نکاتی است که باید در مورد این خط راه آهن بیان کرد.

Maharaja Express

 

لوکس ترین و زیباترین ترن های دنیا +عکس

 

در سال 2012 خط راه آهن لوکس هندوستان به عنوان با کیفیت ترین و بهترین خط راه آهن دنیا انتخاب شد. این خط در شمال هند کار می کند و فرهنگ مردم این کشور به همراه زیباترین مناطق گردشگری را به مسافرین نشان می دهد. این قطار تنها قادر به حمل 88 مسافر است و مهمترین دلیل شهرتش به خاطر رستوران های بی نظیری است که درون قطار وجود دارد. هر کدام از این رستوران ها بهترین غذاهای دنیا را با بالاترین کیفیت سرو می کنند و دکوراسیون رستوران ها با کمک خلاق ترین طراحان و نقاشان چیده شده است.

Royal Scotsman

 

لوکس ترین و زیباترین ترن های دنیا +عکس

 

این خط راه آهن در هر سفر تنها می تواند 36 مسافر را جابجا کند ولی برای همین افراد خارق العاده ترین مناظر و سرویس ها را در نظر گرفته است. در طول سفر شما کوه ها و مناظر بی نظیری را می بینید که شاید هیچ کجای دنیا دیده نشود. این قطار از قلب اسکاتلند گذشته و به انگلستان می رسد. برای هر کابین یک دستشویی و حمام با اب گرم اختصاصی به همراه اتاقی مخصوص مطالعه و انجام کارهای روزمره در نظر گرفته شده است.

Eastern & Oriental Express

 

لوکس ترین و زیباترین ترن های دنیا +عکس

 

 
با استفاده از این خط راه آهن شما می توانید از بهترین مناظر سنگاپور، مالزی و تایلند دیدن کنید. در این خط شما باید از 6 نوع سفر پر هیجان یکی را انتخاب کرده و سپس سوار قطار مخصوص شوید. در ظاهر ترن های این خط مانند دیگر موارد لوکس و پر زرق و برق نیستند اما مسیر راه آهن بی نظیر است و هیچکس نمی تواند لحظه ای چشم از آن بردارد. در این قطار همچنین دو رستوران خوب نیز قرار دارد.

 

گردآوری: فراناز

پربيننده ترين مطالب سايت

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
سحر تبر در خبر 20:30 + فیلم اعترافات سحر تبر در اخبار بیست و سی
سحر تبر در خبر 20:30 + فیلم اعترافات سحر تبر در اخبار بیست و سی
مشاهده بیشتر