مرگ 2 دختر تهرانی که قصدرفتن به پارتی شبانه داشتند

مرگ 2 دختر تهرانی که قصدرفتن به پارتی شبانه داشتند

مرگ 2 دختر تهرانی که قصدرفتن به پارتی شبانه داشتند جای تاسف دارد. در روز گذشته به وقوع پیوست. این دو دختر جوان که با عدم اجازه والدین خود برای شرکت در پارتی مواجه شدند برای فرار از خانه و شرکت در پارتی شبانه به کام مرگ کشیده شدند.

 

ماجراجویی دو دختر جوان که اصرار داشتند به میهمانی شبانه بروند، سرنوشت مرگباری را برای آنان رقم زد. این دختران 17 و 18 ساله که با هم دوست بودند، وقتی با مخالفت پدر و مادر برای حضور در یک میهمانی روبه رو شدند، به سبک فیلم های سینمایی قصد ترک خانه را داشتند که با سقوط از طبقه چهارم کشته شدند.

 

شامگاه دوم شهریورماه مأموران کلانتری 126 تهرانپارس در حال گشت زنی در منطقه بودند که ناگهان با صحنه عجیبی روبه رو شدند. تصور اینکه پیکر بی جان دو دختر جوان با لباس های مجلسی و مرتب در کف خیابان افتاده باشد، برای مأموران ابهام انگیز بود. آنها نمی دانستند چه بلایی بر سر دختران جوان آمده است. جالب اینکه یک ملحفه گره خورده در کنار اجساد دختران سؤالات بی جوابی را در ذهن مأموران به وجود آورده بود.

 

مأموران گشت کلانتری تهرانپارس با دیدن این صحنه دلخراش سریعاً موضوع را به ایلخانی، بازپرس کشیک ویژه قتل شعبه 8 دادسرای جنایی اطلاع دادند. تیمی از مأموران ویژه قتل و بازپرس جنایی با در جریان قرار گرفتن این سناریوی عجیب راهی محل حادثه شدند. مأموران با اقدامات پلیسی به بررسی از محل حادثه پرداختند و بادیدن اجساد دختران در کنار ساختمان پنج طبقه به تحقیق از اهالی این ساختمان دست زدند.

 

باز بودن پنجره اتاق در طبقه چهارم این فرضیه را نشان می داد که دختران ساکن همین ساختمان بوده اند. هیچ کس تصور نمی کرد مرگ این دختران چه سناریویی داشته باشد. تصور هر چیزی از سوی کارآگاهان ممکن بود غیر از ماجرایی که از خانواده دختران شنیدند.

 

زن و مردی که ساکن طبقه چهارم ساختمانی در تهرانپارس هستند، هرگز گمان نمی کردند پیکر بی جان دو دختر ناشناس متعلق به دختر آنان و دوستش باشد. آنها با دیدن اجساد دو دختر جوان شوکه شدند، چراکه گمان می کردند دختر 18 ساله و دوست وی در اتاقشان خوابیده اند، بی خبر از اینکه چه بلایی بر سر آنان آمده است.

 

پدر یکی از دختران که هنوز باور نداشت فرزندش را از دست داده است، به مأموران گفت: همکلاسی دخترم برای میهمانی به خانه مان آمد. عصر، آنها گفتند قرار است ساعت 10 شب به میهمانی یکی از دوستانشان بروند اما از آنجایی که هیچ شناختی نسبت به دوست دیگرشان نداشتیم، اجازه این میهمانی شبانه را به آنها ندادیم. دختران که وانمود می کردند از رفتن به این میهمانی شبانه منصرف شده اند بعد از خوردن شام به اتاق خوابشان رفتند.

 

این مرد ماتم زده ادامه داد: ما گمان کردیم آنها با این موضوع کنار آمده باشند. به خیال اینکه دختران خوابیده اند، دیگر وارد اتاقشان نشدیم، اما…

 

با اظهارات این پدر دلشکسته، موضوع در دست بررسی کارآگاهان قرار گرفت. تحقیقات تخصصی و میدانی پلیس نشان داد دختران پشت در بسته اتاق نه تنها از رفتن به میهمانی شبانه منصرف نشده بودند بلکه با پوشیدن لباس مجلسی، به سبک فیلم های سینمایی با گره زدن ملحفه به یکی از وسایل اتاق خوابشان تصمیم داشتند خود را از طبقه چهارم به پایین برسانند تا به میهمانی بروند، غافل از اینکه حادثه شومی به کمین آنها نشسته است.

 

دو دختر 17 و 18 ساله با گره زدن ملحفه به شوفاژ خانه شان هر دو پشت سر هم از ساختمان آویزان شدند تا به وسیله ملحفه پایین بروند که ناگهان گره باز شده و دختران به زمین پرتاب شدند و جانشان را از دست دادند. بر اساس این گزارش، پرونده برای رسیدگی بیشتر همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.

مطالب داغ هفته اخیر