تولید پنیر سیاه رنگ و بسیار خوشمزه + عکس

تولید پنیر سیاه رنگ و بسیار خوشمزه + عکس

تولید خوشمزه ترین پنیر دنیا با رنگ مشکی تحولی شگرف در صنعت لبنیات ایجاد کرد. این پنیرهای سیاه رنگ و بسیار خوشمزه به روش خاصی درست شده اند که در ادامه این مطلب از فراناز می خوانید.

 

به گزارش فراناز پنیرها تاکنون در جهان به رنگ سفید بوده اند اما حالا پنیر سیاه هم با طعم و مزه متفاوت روانه بازار شده است.

 

پنیر خوراکی است که بسیاری از خوردن آن اجتناب می کنند و سعی دارند تا حد امکان جایگزینی برای آن بیابند اما افرادی هم هستند که علاقه به پنیر را نمی توانند از خود دور کنند. برخی افراد در دنیا هستند که بزرگترین علاقه شان تولید پنیرهای متفاوت با طعم های تازه است.

 

به تازگی یک مزرعه انگلیسی که کالاهای لبنی تولید  می کند دست به کاری جالب زده و یکی از عجیب ترین پنیرهای دنیا را برای فروش آماده کرده است. این پنیر به رنگ مشکی است و به نظر می رسد سوخته باشد اما باید این را بدانید که این پنیرها از ذغال چوب درست کرده اند.

 

تولید پنیر سیاه رنگ و بسیار خوشمزه + عکس

 

این پنیر به طور خاص با ترکیب ذغال های چوب و پنیر خامه ای درست شده است. شاید به نظر خیلی سوخته وسیاه باشد اما کاملا حالت خامه ای دارد و طرفداران فراوانی را نیز پیدا کرده است. به گزارش فرا ناز عده ای سفارش های سنگین برای تولید پنیر ذغالی به این مزرعه کوچک داده اند.

 

صاحب مزرعه در مورد تولید این پنیر خاص می گوید: ابتدا قصد تولید ی محصول جدید را داشتیم که در عین جذابیت و خوشمزگی، عجیب هم باشد. بعد از چندین ماه که طعم های مختلف را باه م ترکیب کردیم به طور اتفاقی به ذغال چوب رسیدیم و طعم آن را از همه مواد دیگر بهتر یافتیم.

 

مطالب مرتبط :

 

پرورش عجیب و جالب مرغ با گوشت سیاه! عکس

 

سیاه ترین نوزاد جهان کاملا سالم به دنیا آمد + عکس

 

زنی سیاه پوست با ناخن های 36 سانتی!+عکس

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
مشاهده بیشتر