دکتری که بیمارش را کتک زد و کشت (عکس)

دکتری که بیمارش را کتک زد و کشت (عکس)

دکتری که بیمارش را کتک زد و کشت. در تصاویر زیر نظاره گر ضرب و شتم این فرد بیمار توسط پزشک معالجش هستید.

 

یک مرد بیمار در یکی از بیمارستان های خوب به خاطر اختلال روانی پزشک معالج خود به کام مرگ فرو رفت. این مرد جوان که به دلیل نامعلومی ابتدا با یکی از پرستاران زن بیمارستان درگیر می شود سرانجام پزشک بیمارستان خودش را در این درگیری مداخله می دهد و با لگد مالی و مشت زدن بر سر بیمار او را می کشد.

 

دکتری که بیمارش را کتک زد و کشت (عکس)

 

یک  فیلم دوربین مداربسته که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، نشان می‌دهد که پزشک بیمارستانی در روسیه یک بیمار را با مشت می‌زند که در نتیجه بیمار سقوط می‌کند و سپس جان می‌دهد.

 

حادثه مرگ بیماری در بیمارستان، بر اثر مشت و لگد خوردن از دکتر باعث هیاهو و جنجال فراوانی شد. این حادثه در استان «بلگرود» در 670 کیلومتری جنوب مسکو، پایتخت، در تاریخ 29 دسامبر رخ داده است.

 

این حادثه در 29 دسامبر در بلگراد بوقوع پیوست.رسانه های روسیه گزارش دادند در ابتدا بیمار با پرستار درگیر شده و به گزارش فراناز سپس پزشک این مرد را مورد حمله قرار داده  و مشتی بر سر بیمار میکوبد .در تلاش برای تشخیص هویت بیمار فوت شده مشخص شد بیمار فرد 56 ساله به نام بختین بوده است که ساکن شهر بوده است.بر اساس گزارش رسانه ها پزشک نیز فردی به نام الیا زلندینوف بوده است.

 

دکتری که بیمارش را کتک زد و کشت (عکس)

 

یکی از مقامات تلویزیون روسیه گفته است که مقام‌های قضایی معتقدند این یک مورد قتل غیر عمد است، اما در این باره پرونده جنایی تشکیل شده است.

 

به گزارش فرا ناز به نقل از بی بی سی، «یلنا کازیروا» از بخش محلی کمیته تحقیقات روسیه گفت که آنها معتقدند در رفتار دکتر سوء قصدی وجود نداشته است.تلویزیون لایف نیوز گزارش داده که بستگان بیمار او را شناخته اند و او «یوگنی باختین»، 56 ساله ساکن استان بلگرود است.

 

مطالب مرتبط :

 

لخت شدن خانم دکتر جلوی بیمار برای درمان (عکس)

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
مشاهده بیشتر