ترفند و راهکارهای سریع لاغر شدن

ترفند و راهکارهای سریع لاغر شدن

ترفند و راهکارهای سریع لاغر شدن را در این مقاله میخوانید. کاهش وزن و تناسب اندام زیبا آرزوی هر فرد چاقی است که اضافه وزن دارد.

 

اگر می خواهید انرژی تان را برای کار دیگری به غیر از باشگاه رفتن نگه دارید، برایتان نکاتی را جمع آوری کرده‌ایم تا بتوانید بدون سختی کشیدن وزن کم کنید:

 

برای کاهش وزن هیچوقت صبحانه را نادیده نگیرید

تنبل‌ها به هیچ وجه نباید مهم ترین وعده‌ی روزانه شان را از دست بدهند!

 

برای کاهش وزن از بشقاب کوچک تری استفاده کنید

حقیقتا با این کار، برای اینکه به بدنتان بیاموزید فقط آنچه نیاز دارد را بخورد، نه هر چه دوست داشت، راه موثری است.

ترفند و راهکارهای سریع لاغر شدن

برای کاهش وزن بیشتر بخوابید

آیا می‌دانید که پزشکان توصیه می کنند هر شب بین ۸ تا ۹ ساعت باید بخوابید؟ اگر در طول روز هم احساس کردید که انرژی‌تان ته کشیده، می‌توانید چرتی بزنید. بیخود و بی جهت به خواب شبانه «خواب زیبایی» نمی‌گویند!

 

برای کاهش وزن ویتامین دی مصرف کنید

اشخاص در حال کاهش وزنی که کمبود این ویتامین را داشته‌اند، خودشان اذعان می‌کنند که روند کاهش وزنشان کند بوده است. ویتامین دی در محصولات لبنی یافت می‌شود. پس می‌توانید فست فود و سوسیس و کالباس را با ماست یا یک لیوان شیر جایگزین کنید. اگر لبنیات دوست ندارید، می‌توانید این ویتامین را در موز، شیر سویا و آب پرتقال نیز بیابید.

 

برای کاهش وزن قهوه بنوشید

قهوه علاوه بر اینکه میزان کالری سوزی شما را افزایش می‌دهد، کافئین درون قهوه کمک خواهد کرد تا شرایط پوستتان نیز بهتر شود و چین و چروک‌هایتان کاهش یابد.

 

برای کاهش وزن آدامس بدون قند بجوید

آدامس، می‌تواند استرس را از شما دور کرده و به مغزتان اجازه دهد بیشتر متمرکز شود! همچنین به شما کمک خواهد کرد تا سریعتر انرژی بسوزانید. البته مراقب باشید! بیش از اندازه آدامس جویدن می تواند بعنوان یک ملین قوی عمل کند.

 

برای کاهش وزن مشغول باشید

یک سرگرمی جدید برای خودتان بیابید یا اینکه فعالیت‌های کاری‌تان را سازماندهی کنید، بنابراین وقتی نخواهید داشت که آنرا به هله هوله خوردن صرف کنید!

 

برای کاهش وزن

یک گام شمار استفاده کنید. البته شرط می‌بندم که همین حالا هم یکی از آنها را دلتان می‌خواهد. این ابزار، برای حساب کتاب کالری‌های مصرفی شما عالی است! از ظرف شستن گرفته تا راه رفتن به سمت اتاق جلسات و برگشت به خانه‌تان.

 

برای کاهش وزن خنده بهترین دارو است

خب، این هم یک کالری سوز عالی بحساب می آید. اگر حدود ۱۵ دقیقه بخندید، بدنتان چیزی حدود ۵۰ کالری خواهد سوزاند. البته یادتان نرود که وقتی بعد از اتمام کارتان به یک تئاتر کمدی می‌روید، گام شمارتان همراهتان باشد!

 

برای کاهش وزن کفش‌های راحتی‌تان را با پاشنه بلند عوض کنید

همه‌ی آنها را از کمد لباستان خارج کنید و هر زمانی که به محل کارتان می‌روید یا با دوستانتان بیرون هستید بپوشید. این کفش‌ها برای عضلانی کردن پاهایتان عالی‌اند!

 

برای کاهش وزن همیشه یک میان وعده به همراه خود داشته باشید

یک میان وعده‌ی کم کالری مانند برخی از شکلات‌ها، راه خوبی برای نگه داشتن متابولیسمتان، در حال سوخت و ساز است.

 

برای کاهش وزن تان به خودتان استراحت دهید

در مورد شما نمی‌دانم، اما هر وقت بر من فشار می آید و استرس می‌گیرم، تمایل به افزایش وزن پیدا می‌کنم. بنابراین سعی می‌کنم کاری کنم تا استرسم کاهش پیدا کند، مثلا به موزیک مورد علاقه‌ام گوش بدم، با دوستانم یک فیلم کمدی ببینم، به یک پیاده روی کوتاه یا به یک استراحت و سفر چند روزه به شهری دیگر بروم.

 

دوستان من، به یاد داشته باشید که تنها یک بار زندگی می‌کنید و بدن شما، تنها بدنی است که دارید. باید بدانید که بهترین کمک کننده برای رسیدن به سلامتی، خودتان هستید! با سایت فراناز همراه باشید.

 

منبع: اختصاصی فراناز

 

مطالب مرتبط :

 

معجون اسموتی سبز یک نوشیدنی عالی برای لاغری

 

روش نوین کاهش وزن و لاغری با سوزاندن کالری در خواب

 

اندیشه‌های کاربردی و جدید برای لاغری

 

برای لاغری و زیبایی شکم روزی 20 دقیقه وقت بگذارید

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
مشاهده بیشتر